Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiWii
Okładka Cabela's Monster Buck Hunter (Wii)
OkładkaCabela's Monster Buck Hunter (Wii)

Cabela's Monster Buck Hunter Wii

Cabela's Monster Buck Hunter to utrzymana w łowieckich klimatach zręcznościowa strzelanina z rodzaju „celowniczków”, za której powstanie odpowiada zespół deweloperski studia Fun Labs.

Akcji | polowanie | rail shooter | elementy zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Cabela's Monster Buck Hunter Premiera Wii

25marca2010

producent: Fun Labs wydawca: Activision Blizzard

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Cabela's Monster Buck Hunter to kolejna łowiecka strzelanina w dorobku rumuńskiego studia Fun Labs. W przeciwieństwie do wcześniejszych dokonań, jak Cabela's Dangerous Hunts 2009 czy Cabela's Big Game Hunter, tym razem deweloperzy postanowili skoncentrować się wyłącznie na tzw. galeriach, czyli zręcznościowych strzelnicach.

Gracze mogą wykazać się sprawnością w operowaniu bronią palną odwiedzając łącznie 12 strzelnic rozsianych w różnych zakątkach Stanów Zjednoczonych. Twórcy postawili przed nimi 96 misji, których wspólnym mianownikiem jest strzelanie do rozmaitych okazów amerykańskiej fauny. Łącznie zapolować można na 36 gatunków zwierząt, w tym jelenie, indyki i wiewiórki.

Rozgrywka ma stricte zręcznościowych charakter. W trakcie zabawy przez łowiska przebiegają tłumy zwierzyny, a gracz musi jedynie naprowadzić celownik na wybrane okazy i nacisnąć spust. Formą urozmaicenia są różnego rodzaju bonusy i power-upy, jak np. możliwość włączenia widoku w promieniach rentgenowskich.

Poza trybem solowym, Cabela's Big Game Hunter oferuje również opcję gry wieloosobowej z udziałem maksymalnie czterech uczestników. Wymaga to jednak użycia odpowiedniej liczby przypominających strzelby kontrolerów - Top Shot Wii Gun, do których mocowane są Wii Remote i Nunchuk.

Jakość oprawy graficznej Cabela's Big Game Hunter nie odbiega poziomem wykonania od konkurencyjnych gier z gatunku „celowniczków”, jakie dostępne są na konsoli Nintendo Wii. Zarówno otoczenie, jak modele zwierząt nie grzeszą więc szczególnie dużą ilością detali, a jakość animacji ruchu nie pozostawiają złudzeń co do niskobudżetowego charakteru produkcji.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: gorące krzesło   Liczba graczy: 1-4  

Wymagania wiekowe Cabela's Monster Buck Hunter: Odpowiednia dla każdego wieku.

Cabela's Monster Buck Hunter Wymagania sprzętowe

Nintendo Wii

Nintendo Wii

  • Wykorzystuje:
  • Top Shot Wii Gun