Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiWii
Okładka Cabela's Monster Buck Hunter (Wii)

Cabela's Monster Buck Hunter Wii

Cabela's Monster Buck Hunter to utrzymana w łowieckich klimatach zręcznościowa strzelanina z rodzaju „celowniczków”, za której powstanie odpowiada zespół deweloperski studia Fun Labs.

Akcji | łowiectwo | rail shooter | elementy zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Wii
Okładka Cabela's Monster Buck Hunter (Wii)

producent: Fun Labs

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji Wii:

25marca2010

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Cabela's Monster Buck Hunter to kolejna łowiecka strzelanina w dorobku rumuńskiego studia Fun Labs. W przeciwieństwie do wcześniejszych dokonań, jak Cabela's Dangerous Hunts 2009 czy Cabela's Big Game Hunter, tym razem deweloperzy postanowili skoncentrować się wyłącznie na tzw. galeriach, czyli zręcznościowych strzelnicach.

Gracze mogą wykazać się sprawnością w operowaniu bronią palną odwiedzając łącznie 12 strzelnic rozsianych w różnych zakątkach Stanów Zjednoczonych. Twórcy postawili przed nimi 96 misji, których wspólnym mianownikiem jest strzelanie do rozmaitych okazów amerykańskiej fauny. Łącznie zapolować można na 36 gatunków zwierząt, w tym jelenie, indyki i wiewiórki.

Rozgrywka ma stricte zręcznościowych charakter. W trakcie zabawy przez łowiska przebiegają tłumy zwierzyny, a gracz musi jedynie naprowadzić celownik na wybrane okazy i nacisnąć spust. Formą urozmaicenia są różnego rodzaju bonusy i power-upy, jak np. możliwość włączenia widoku w promieniach rentgenowskich.

Poza trybem solowym, Cabela's Big Game Hunter oferuje również opcję gry wieloosobowej z udziałem maksymalnie czterech uczestników. Wymaga to jednak użycia odpowiedniej liczby przypominających strzelby kontrolerów - Top Shot Wii Gun, do których mocowane są Wii Remote i Nunchuk.

Jakość oprawy graficznej Cabela's Big Game Hunter nie odbiega poziomem wykonania od konkurencyjnych gier z gatunku „celowniczków”, jakie dostępne są na konsoli Nintendo Wii. Zarówno otoczenie, jak modele zwierząt nie grzeszą więc szczególnie dużą ilością detali, a jakość animacji ruchu nie pozostawiają złudzeń co do niskobudżetowego charakteru produkcji.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   gorące krzesło     Liczba graczy: 1-4  

Wymagania wiekowe Cabela's Monster Buck Hunter

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Cabela's Monster Buck Hunter

Nintendo Wii

Nintendo Wii

  • Wykorzystuje:
  • Top Shot Wii Gun