Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPSV
Okładka Bullet Girls 2 (PSV)
OkładkaBullet Girls 2 (PSV)

Bullet Girls 2 PSV

Kontynuacja wydanej w 2014 roku trzecioosobowej gry akcji Bullet Girls, w której gracze wcielali się w skąpo odziane wojowniczki, reprezentujące dwie rywalizujące ze sobą szkoły wojskowe.

Akcji | TPP | TPS | strzelanki | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bullet Girls 2 Premiera PSV

21kwietnia2016

producent: Shade Inc. wydawca: D3 Publisher Strona oficjalna

japońskajapońska

Gry podobne do Bullet Girls 2

Unit 13

Gun Gun Pixies

Syphon Filter: Dark Mirror

Bullet Girls 2 na PSV to kontynuacja wydanej w 2014 roku gry akcji Bullet Girls. Za produkcję ponownie odpowiada studio Shade, a stroną wydawniczą zajęła się firma D3 Publisher, znana m.in. z Magic: The Gathering - Puzzle Quest, Ben 10: Omniverse 2 czy też Rise of the Guardians.

Fabuła

Historia opowiadana w Bullet Girls 2 ponownie skupia się na przedstawieniu losu dziewczyn uczących się walczyć w Ranger Club. Aya Hinamoto, bohaterka znana z pierwszej odsłony, tym razem musi wraz ze swoimi koleżankami wziąć udział w międzyszkolnej wojnie pomiędzy Elda Private Institute, a własną uczelnią.

Mechanika

Bullet Girls 2 na PSV to trzecioosobowa strzelanka, opierająca się na niemal identycznych założeniach, co jedynka. Podczas zabawy wykonujemy więc szereg zadań, sprowadzających się zazwyczaj do zastrzelenia wszystkich wrogów. W trakcie walki wykorzystujemy przede wszystkim broń palną, w tym karabiny maszynowe, strzelby czy też potężną wyrzutnię rakiet. Oczywiście pojawiły się pewne usprawnia oraz kilka nowych bohaterek, ale o rewolucji względem poprzedniej części nie mam mowy. W związku z tym, system zniszczalnych ubrań powrócił w Bullet Girls 2. Podczas starć spódniczki się rozrywają, tak samo jak i górne elementy garderoby, ukazując oczom graczy bieliznę dziewczyn. Nie zabrakło także sekwencji, w których dotykamy nasze podopieczne.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 7.3 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Bullet Girls 2: Odpowiednia dla każdego wieku.