Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Born to Fire (PC)
OkładkaBorn to Fire (PC)

Born to Fire PC

Strzelanina sieciowa z modelem free to play (rozgrywka za darmo). Twórcy przygotowali tryb praktyki dla nowych graczy, w którym można poćwiczyć przed właściwymi walkami. Sednem rozgrywki są różne formy współzawodnictwa.

Akcji | FPP | zagraj za darmo | MMO | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Born to Fire Premiera PC

22maja2012

producent: FunTree wydawca: NHN Corporation Strona oficjalna

inny językinny język

Gry podobne do Born to Fire

Team Fortress 2

Counter-Strike: Source

Combat Arms

Born to Fire to sieciowa strzelanina oparta na zasadach Free-to-Play (darmowa rozgrywka + system mikropłatności). Podobnie jak w innych tytułach tego rodzaju, możemy w niej zmierzyć się z graczami z całego świata w jednym z wielu przygotowanych przez twórców trybów rozgrywki. Produkcja oferuje możliwość wcielenia się w jedną z pięciu zróżnicowanych postaci. Każda z nich ma swój oryginalny styl walki oraz szereg szczególnych umiejętności, które pozwalają na stosowanie wyszukanych strategii, angażujących całą drużynę.

W Born to Fire mamy możliwość rozegrania meczu z dowolnymi osobami lub przydzielonymi nam przez system na zasadach matchmakingu. Podczas dobierania drużyny, brane są pod uwagę statystyki i poziom umiejętności poszczególnych graczy, dzięki czemu gra pozwala na zabawę zarówno osobom rozpoczynającym swoją przygodę ze strzelaninami FPS, jak i starym wyjadaczom. Born to Fire oferuje również tryb Practice, w którym bez większego stresu możemy potrenować przed „właściwymi” potyczkami. Ponadto twórcy zadbali o rozbudowane tablice wyników oraz możliwość dzielenia się zapisanymi powtórkami meczów.

Oprawa graficzna Born to Fire stoi na dość wysokim technologicznie poziomie, ale twórcom zależało też, by grę można było uruchomić również i na wiekowych pecetach.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 5.8 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Born to Fire: Odpowiednia dla każdego wieku.