Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweWii
Okładka Boot Camp Academy (Wii)
OkładkaBoot Camp Academy (Wii)

Boot Camp Academy Wii

Boot Camp Academy to zestaw zręcznościowych mini-gierek, autorstwa studia deweloperskiego Zoo Games. Gracze mają okazję wcielić się w rolę wojskowego rekruta i przejść „szkolenie” obejmujące m.in.

Zręcznościowe | humorystyczne | wojskowe | minigry | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Boot Camp Academy Premiera Wii

11maja2010

producent: Zoo Games Inc. wydawca: Ubisoft

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Boot Camp Academy to propozycja ekipy deweloperskiej studia Zoo Games skierowana do miłośników niezobowiązującej, zręcznościowej zabawy w wojskowych klimatach. Produkcja odznacza się prostotą rozgrywki oraz sporą dawką elementów humorystycznych.

W trybie jednoosobowym przewidziano trzy warianty zabawy. Quickplay pozwala zagrać w dowolną mini-gierkę. W Total War zadaniem gracza jest zajmowanie kolejnych terytoriów poprzez stawianie czoła wyzwaniom przygotowanym przez twórców. Boot camp jest natomiast kampanią, w której należy wykonywać zadania zlecane przez dowódcę. Tryb rozgrywki multiplayer pozwala na wspólną grę maksymalnie czterem osobom na podzielonym ekranie lub „gorącym krześle”.

Gra oferuje łącznie 19 mini-gierek, z których każda dostępna jest na dwóch poziomach trudności. Poszczególne zadania odznaczają się sporą różnorodnością – od skoków spadochronowych, latania samolotem i wyścigów wojskowym łazikiem, aż po konkurs pompek czy zmywanie sterty naczyń w kantynie.

Kreskówkowa oprawa graficzna Boot Camp Academy łączy elementy 2 i 3D. Komiczny charakter gry podkreślają m.in. karykaturalne modele postaci, których wygląd można modyfikować dobierając spośród kilkudziesięciu elementów stroju.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran / gorące krzesło   Liczba graczy: 1-4  

Klasyfikacja PEGI Boot Camp Academy

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.