Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweWii
Okładka Boot Camp Academy (Wii)

Boot Camp Academy Wii

Boot Camp Academy to zestaw zręcznościowych mini-gierek, autorstwa studia deweloperskiego Zoo Games. Gracze mają okazję wcielić się w rolę wojskowego rekruta i przejść „szkolenie” obejmujące m.in.

Zręcznościowe | humorystyczne | wojskowe | minigry | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Wii
Okładka Boot Camp Academy (Wii)

producent: Zoo Games Inc.

wydawca: Ubisoft

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji Wii:

11maja2010

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Boot Camp Academy to propozycja ekipy deweloperskiej studia Zoo Games skierowana do miłośników niezobowiązującej, zręcznościowej zabawy w wojskowych klimatach. Produkcja odznacza się prostotą rozgrywki oraz sporą dawką elementów humorystycznych.

W trybie jednoosobowym przewidziano trzy warianty zabawy. Quickplay pozwala zagrać w dowolną mini-gierkę. W Total War zadaniem gracza jest zajmowanie kolejnych terytoriów poprzez stawianie czoła wyzwaniom przygotowanym przez twórców. Boot camp jest natomiast kampanią, w której należy wykonywać zadania zlecane przez dowódcę. Tryb rozgrywki multiplayer pozwala na wspólną grę maksymalnie czterem osobom na podzielonym ekranie lub „gorącym krześle”.

Gra oferuje łącznie 19 mini-gierek, z których każda dostępna jest na dwóch poziomach trudności. Poszczególne zadania odznaczają się sporą różnorodnością – od skoków spadochronowych, latania samolotem i wyścigów wojskowym łazikiem, aż po konkurs pompek czy zmywanie sterty naczyń w kantynie.

Kreskówkowa oprawa graficzna Boot Camp Academy łączy elementy 2 i 3D. Komiczny charakter gry podkreślają m.in. karykaturalne modele postaci, których wygląd można modyfikować dobierając spośród kilkudziesięciu elementów stroju.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   podzielony ekran   / gorące krzesło     Liczba graczy: 1-4  

Klasyfikacja PEGI Boot Camp Academy

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.