Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Bolek i Lolek: Olimpiada Letnia (PC)
OkładkaBolek i Lolek: Olimpiada Letnia (PC)

Bolek i Lolek: Olimpiada Letnia PC

Bolek i Lolek Olimpiada Letnia to prosta, zręcznościowa gra sportowa, której zadaniem jest rozwój manualnych oraz percepcyjnych zdolności najmłodszych użytkowników komputerów (dzieci w wieku 6 lat i starsze).

Sportowe | seriale animowane | dla dzieci | sporty letnie | polskie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bolek i Lolek: Olimpiada Letnia Premiera PC

30stycznia2004

pudełko PL

30stycznia2004

producent: Aidem Media wydawca: Aidem Media wydawca PL: Aidem Media Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Gry podobne do Bolek i Lolek: Olimpiada Letnia

Reksio i Skarb Piratów

Reksio i kapitan Nemo

Przygody Misia

Bolek i Lolek Olimpiada Letnia to prosta, zręcznościowa gra sportowa, której zadaniem jest rozwój manualnych oraz percepcyjnych zdolności najmłodszych użytkowników komputerów (dzieci w wieku 6 lat i starsze). Gracze sprawdzają tutaj swoje siły w czternastu konkurencjach, wchodzących w skład prawdziwej olimpiady: biegu na 100 m i 400 m, biegu przez płotki (na 110 m), skoku wzwyż, skoku w dal, trójskoku, wioślarstwie, rzucie oszczepem, rzucie młotem, pchnięciu kulą, łucznictwie, pływaniu, kajakarstwie i kolarstwie torowe.

Twórcy udostępnili do wyboru 8 różnych postaci, włączając w to oczywiście tytułowych Bolka i Lolka, a także grupę ich najlepszych przyjaciół, m.in. Tolę. Przed poszczególnymi zawodami można oczywiście wziąć udział w treningu, który pozwala naszym beniaminkom na przećwiczenie każdej konkurencji i zdobycie w niej mistrzowskiej wprawy. Faktyczna zabawa nie kończy się na trybie gry dla pojedynczej osoby. Do rywalizacji można zaprosić jednocześnie osiem osób, co pozwala na szybkie sprawdzenie, kto jest najlepszy w danej konkurencji. Czołowe wyniki są zapisywane na bieżąco i zyskują miano wirtualnego rekordu letniej olimpiady Bolka i Lolka.

Oprócz ręcznie malowanej, przyjemnej oprawy graficznej oraz intuicyjnego sterowania, obrazu całości dopełniają także zabawne komentarze lektora, która sprawiają, iż sportowa rywalizacja i chęć ustanawiania nowych rezultatów szybko nie powinny znudzić się dzieciom, obdarowanym tym tytułem w prezencie. Gra pozbawiona jest przemocy.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: E-mail   Liczba graczy: 1 - 8  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8,2 / 10 na podstawie 305 głosów czytelników.

Bolek i Lolek: Olimpiada Letnia cena w dniu premiery: 29,99 PLN

Wymagania wiekowe Bolek i Lolek: Olimpiada Letnia: Odpowiednia dla każdego wieku.

Bolek i Lolek: Olimpiada Letnia Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 166 Mhz
  • 32MB RAM
  • Windows 95/98/Me/2000/XP