Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePSV
Okładka Bodycheck (PSV)
OkładkaBodycheck (PSV)

Bodycheck PSV

Opracowana przez studio Ludometrics nietypowa – bo rozgrywająca się w realiach średniowiecznego fantasy – odmiana rugby. W grze Bodycheck stajemy na czele drużyny średniowiecznych osiłków, których zadaniem jest za wszelką cenę umieścić piłkę w bramce przeciwnika.

Sportowe | średniowiecze | tytuły ekskluzywne PlayStation

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bodycheck Premiera PSV

30maja2017

PSN

30maja2017

producent: Ludometrics wydawca: Ludometrics Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Bodycheck

Windjammers

Bodycheck to skupiająca się na rywalizacji multiplayer nietypowa odmiana rugby, osadzona w realiach… średniowiecznych. Gra stworzona została z myślą o przenośnej konsoli PlayStation Vita, a za jej powstanie odpowiada studio Ludometrics, specjalizujące się dotąd w produkcjach mobilnych i przeglądarkowych.

W grze stajemy na czele drużyny średniowiecznych osiłków, których zadaniem jest za wszelką cenę umieścić piłkę w bramce przeciwnika. Każdy z naszych zawodników charakteryzuje się własnym paskiem życia i – co za tym idzie – ograniczoną wytrzymałością. Jednak jako, że akcja toczy się w czasach, w których (podobno) królowali czarnoksiężnicy oraz ich magia, w samej grze nie mogło zabraknąć także i tych elementów.

Bodycheck to sport, w którym nie obowiązują niemal żadne zasady, a każda z dróg do zwycięstwa jest dozwolona. Dlatego podczas zabawy możemy korzystać nie tylko z brutalnych fauli, osłabiających drużynę przeciwną, ale także z całej masy czarów oraz nieco absurdalnych gadżetów, w typie „przenośnej dziury”, w którą mogą wpaść nieuważni zawodnicy. Wisienkę na torcie stanowi możliwość korumpowania sędziego, np. w sytuacji gdy wygrywamy, a do końca meczu pozostało jeszcze kilka regulaminowych minut.

Rozgrywka ukierunkowana jest na tryb wieloosobowy, a w jednym meczu mogą rywalizować ze sobą 4 drużyny jednocześnie. Gra pozwala na zabawę 4 graczy zarówno w trybie lokalnym, jak i przez internet.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 4  

Klasyfikacja PEGI Bodycheck

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Bodycheck Wymagania sprzętowe

PlayStation Vita

PlayStation Vita

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network