Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePSPPS3
Okładka Blimp: The Flying Adventures (PSP)

Blimp: The Flying Adventures

Blimp: The Flying Adventures to zręcznościówka w ręcznie rysowanej grafice, która pozwala wcielić się w rolę rebelianta pilotującego mały sterowiec.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne PlayStation

Okładka Blimp: The Flying Adventures (PSP)

producent: Grip Games

wydawca: Grip Games

Strona oficjalna

data premiery gry:

7gru2010

PSP PS3
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Gra studia GripGames, znanego do tej pory posiadaczom konsol Sony z produkcji 5-in-1 Arcade Hits, to coś zupełnie innego od poprzedniego projektu twórców.

Tym razem autorzy postawili na zręcznościówkę, w której gracze wcielają się w pilota-rebelianta zasiadającego za sterami sterowca i starającego się powstrzymać wrogie siły, wspomagając tym samym walczących przyjaciół.

Zadaniem graczy jest wykonywanie różnych pomniejszych misji zlecanych przez ruch oporu. Twórcy przygotowali szereg wyzwań czekających na posiadaczy konsoli, w których oprócz niszczenia pojazdów wroga i jego instalacji technicznych trzeba, na przykład, także przewozić komandosów lub ratować cywili.

Produkcja została opatrzona ręcznie rysowaną, kolorową grafiką, którą upiększa płynna animacja oraz ciekawe projekty poziomów. Łącznie do zwiedzenia czeka dwadzieścia plansz w pięciu różnych sceneriach.

Blimp: The Flying Adventures jest konwersją z iPhone’a, która została odpowiednio rozbudowana pod względem zawartości, między innymi o nowe mapy oraz animacje, a także dopasowana do technicznych możliwości kontrolera konsoli.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Blimp: The Flying Adventures

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Blimp: The Flying Adventures

PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
PSP
PS3