Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Barrel Mania (PC)

Barrel Mania PC

Barrel Mania to nieskomplikowana gra o charakterze zręcznościowym, zawierająca elementy logiczna, którą można porównać do pozycji o nazwie Incredible Machine. Została ona przygotowana przez studia developerskie CGS Software, odpowiadające m.in.

Zręcznościowe | elementy logiczne

PC Windows
Okładka Barrel Mania (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

16maja2007

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Barrel Mania to nieskomplikowana gra o charakterze zręcznościowym, zawierająca elementy logiczne. Można ją porównać do pozycji o nazwie Incredible Machine. Została ona przygotowana przez studio developerskie CGS Software, odpowiadające m.in. za DevastationZone Troopers i eXtinction.

Fabuła przedstawia problemy pewnej korporacji, której nazwę DCAE można rozszyfrować i przetłumaczyć jako „nie przejmuj się środowiskiem”. Wspomniane kłopoty dotyczą składowania i transportu groźnych substancji chemicznych. Tylko sterowany bohater, cechujący się odpowiednią zręcznością, może zapobiec wielkiej katastrofie ekologicznej. W tym celu musi on udać się do laboratorium owej korporacji, gdzie znajdują się niezbędne narzędzia, pomocne w pozbyciu się beczułek ze wspomnianymi niebezpiecznymi substancjami.

Przemierzając platformowe wirtualne środowiska użytkownik wykorzystuje nie tylko zdobycze technologii, ale również wielokrotnie wykazuje się logicznym myśleniem. Na każdym z trzydziestu wymagających leveli czeka na niego wiele pułapek m.in. w postaci kałuż chemikaliów czy opadających kładek. Poza unikaniem przeszkód i niwelowaniem wymienionego zagrożenia powinno się też pamiętać o zbieraniu rozmaitych gadżetów (np. gwiazdek), podwyższających rezultat punktowy i ułatwiających zdobywanie bonusów. Istnieje też sposobność ponownego podejścia do każdego z poziomów, co daje szansę na pobicie zdobytych rekordów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Wymagania wiekowe Barrel Mania

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Barrel Mania

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 1.6 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 64MB (GeForce 4 lub lepsza)
  • 40 MB HDD
  • Windows NT/2000/XP/Vista