Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Barbie Mermaid Adventure (PC)

Barbie Przygody Syrenki PC

Barbie Mermaid Adventure

Barbie Przygody Syrenki to przygodówka stworzona z myślą o najmłodszych miłośniczkach gier komputerowych.

Logiczne | edukacyjne

PC Windows
Okładka Barbie Mermaid Adventure (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

16marca2005

1lutego2004

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Barbie Mermaid Adventure (pol. Barbie Przygody Syrenki) to gra przygodowa opracowana głównie z myślą o najmłodszych użytkowniczkach komputerów PC, które uwielbiają również zabawę z Barbie - najpopularniejszą lalką na świecie.

Tytułowej Barbie przypada tutaj rola morskiej Syrenki. Fabuła programu związana jest z poszukiwaniem tęczowych delfinów, które jako jedyne mogą rozwiązać problem związany z tajemniczym zgaśnięciem światełka w magicznej muszli (stało się to podczas przygotowań mieszkańców podwodnego miasta do wielkiej uroczystości, a bez tego światła zaplanowana impreza nie dojdzie do skutku). Barbie rusza w ekscytującą podróż z konikiem morskim o imieniu Samika, jednak odnalezienie tęczowych delfinów to tylko połowa sukcesu. Należy również zadbać o zaproszenie wszystkich gości, przygotowanie pięknych dekoracji w całym mieście i skomponowanie odpowiedniej, nastrojowej muzyki do zabawy.

Podczas rozgrywki grający zwiedzają trzy fantastyczne, podwodne lokacje (rafa koralowa, las wodorostów i zatopiony statek) z mnóstwem labiryntów do przejścia i ukrytymi klejnotami do zebrania. W celu podniesienia atrakcyjności programu, twórcy przygotowali również siedem ciekawych mini-gier i innych zadań do wykonania (uwolnienie wieloryba, komponowanie „Piosenki Morza”, etc.), jak również możliwość zaprojektowania unikatowego naszyjnika czy korony dla Barbie. Gra cechuje się także niskimi wymaganiami sprzętowymi, w pełni polską wersją językową oraz przyjemną dla oka, bajkową oprawą graficzną, przywodzącą na myśl animowane przygody Barbie (żywe, ciekawie dobrane kolory).

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 7,8 / 10 na podstawie 272 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 79,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Barbie Przygody Syrenki

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Barbie Przygody Syrenki

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 266MHz lub szybszy (300 MHz dla Windows XP)
  • Windows 98/ME/2000/XP
  • 128 MB RAM
  • 100 MB wolnego miejsca na dysku
  • 24x CDROM/DVD