Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Bacteria (PC)

Bacteria PC

Zasiądź za sterami specjalnej łodzi przeznaczonej do podróży po ludzkim organiźnie, daj się wstrzyknąć do krwiobiegu Dr Michaila Rasarowa i ocal go przed trawiącą go nieznaną chorobą.

Akcji

PC Windows
Okładka Bacteria (PC)

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

8sierpnia2001

Bacteria to gra akcji, swą fabułą ściśle nawiązująca do filmu kinowego z roku 1987 pod tytułem „Innerspace”, którego reżyserem był Joe Dante, a główne role zagrali Dennis Quaid i Martin Short. Akcja gry zaczyna się, gdy zostajemy wynajęci przez korporację Armtech Ltd. w celu wykonania niebezpiecznego zadania, polegającego na unieszkodliwieniu groźniej choroby wewnątrz ciała doktora Michaila Rasarowa. Aby tego dokonać zostajemy pomniejszeni do rozmiarów bakterii i wstrzyknięci do jego krwiobiegu.

Oczywiście nie poruszamy się w ciele doktora wpław, lecz zostajemy wyposażeni w specjalistyczną łódź podwodną, która pozwoli nam na przeżycie czyhających podczas podróży niebezpieczeństw. Wyruszamy więc w podróż do wnętrza ludzkiego ciała zamknięci w mikroskopijnej łodzi. Przed nami ponad 50 poziomów do przejścia oraz ponad 30 rodzajów wrogów różniących się zachowaniem i stylem walki. Gra posiada w pełni trójwymiarową oprawę graficzną, odpowiedzialną za przedstawienie wnętrza naszego organizmu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 4  

Nośnik: 1 CD

Ocena gry 8.7 / 10 na podstawie 112 ocen czytelników.

Gry podobne do Bacteria

Wymagania wiekowe Bacteria

12+

Wymagania sprzętowe Bacteria

PC Windows

Rekomendowane: Pentium II 300MHz, 64MB RAM, akcelerator 3D

Bacteria Demo

wiadomość20 czerwca 2001

Pięćdziesiąt poziomów, ponad trzydzieści typów wrogów, itp. dane nam będzie zakosztować w pełnej wersji Bacterii. Tymczasem już teraz możemy spróbować swoich sił w demie, które udostępnione zostało właśnie przez autorów gry.

Podróż w głąb Nas

wiadomość3 kwietnia 2001

Na trwających obecnie targach Tokyo Game Show (TGS), została zaprezentowana gra, której akcja rozgrywana jest w ludzkim organizmie.