Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Backyard Football '08 (PC)
OkładkaBackyard Football '08 (PC)

Backyard Football '08 PC

Backyard Football '08 to zręcznościowy symulator gry w futbol amerykański. Stworzony przez Humongous Entertainment program skierowany jest przede wszystkim do odbiorców młodszych duchem i ciałem.

Sportowe | futbol amerykański

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Backyard Football '08 Premiera PC

23października2007

producent: Humongous Entertainment wydawca: Atari / Infogrames Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Backyard Football '08

Madden NFL 19

Backyard Basketball 2007

NBA Live 06

Backyard Football '08 to zręcznościowy symulator gry w futbol amerykański. Stworzony przez Humongous Entertainment program skierowany jest przede wszystkim do odbiorców młodszych duchem i ciałem, którzy docenią barwną, animowaną szatę graficzną oraz ustępstwa w kwestiach realizmu na rzecz grywalności.

Podobnie jak każda poprzednia pozycja z serii Backyard Sports, także i Football '08 wyróżnia się zabawną, rysunkową oprawą graficzną, w której zawodnicy zostali obdarzeni nadnaturalnie wielkimi głowami. Także sama rozgrywka potraktowana została z przymrużeniem oka – sportowcy posiadają szereg niesamowitych zdolności i nagminnie demonstrują nieprawdopodobne zagrania, czyniąc zabawę bardzo dynamiczną i efektowną. Oprócz zwykłego meczu, gracze mają możliwość spróbowania swoich sił w trybie specjalnych scenariuszy, w których muszą osiągnąć wyznaczone cele i poradzić sobie w osobliwych, boiskowych sytuacjach.

W grze odnajdujemy kilku najbardziej znanych zawodników z amerykańskiej ligi NFL (wśród nich Peyton Manning, Vince Young, Brian Urlacher czy opisany niżej Tom Brady), każdy wyposażony w charakterystyczny dla siebie, trójwymiarowy model graficzny oraz zestaw firmowych zagrań. Istotnym punktem programu jest mnogość opcji (szybkość gry, poziom trudności, miejsce rozgrywki, strategia i taktyka), które pozwalają na dostosowanie programu do potrzeb konkretnego odbiorcy – bez względu na to, czy jest to młody kibic futbolu amerykańskiego, czy też wieloletni miłośnik NFL, szukający lekkiej, bezkompromisowej zabawy z dystansem.

Twarzą odsłony Backyard Football przeznaczonej na rok 2008 jest Tom Brady, legenda drużyny New England Patriots, mający na koncie trzy zwycięstwa w Super Bowl oraz dwa tytuły Super Bowl MVP (Most Valuable Player – najbardziej wartościowy zawodnik).

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Nośnik: 1 CD

Wymagania wiekowe Backyard Football '08: Odpowiednia dla każdego wieku.

Backyard Football '08 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 1 GHz
  • 256 MB RAM
  • karta grafiki 32 MB (GeForce 3 Ti200 lub lepsza)
  • 50 MB HDD
  • Windows 2000/XP