Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Back to the Future III (PC)
OkładkaBack to the Future III (PC)

Back to the Future III PC

Back to the Future III to gra zręcznościowa, która fabuła nawiązuje do trzeciego epizodu popularnego cyklu filmów przygodowych, wyreżyserowanego przez Roberta Zemeckisa.

Zręcznościowe | western | filmy | podróże w czasie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Back to the Future III Premiera PC

12marca1991

producent: Probe Entertainment wydawca: Image Works

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Back to the Future III

Batman: The Movie

Terminator 2: Judgement Day

Rodeo Games

Back to the Future III to gra zręcznościowa, która fabuła nawiązuje do trzeciego epizodu popularnego cyklu filmów przygodowych, wyreżyserowanego przez Roberta Zemeckisa. Tym razem Marty McFly przeniesie się w czasie do roku 1885, gdzie spróbuje zapobiec morderstwu na swoim przyjacielu, doktorze Brownie.

Akcję gry podzielono na cztery krótkie epizody, w których musimy wykazać się dużą zręcznością. W pierwszym odcinku gracz musi dogonić wóz panny Clary Clayton, zmierzający w kierunku przepaści. Szybka jazda koniem jest tutaj utrudniona występowaniem licznych pułapek: rozpadlin w ziemi i latających bagaży. W drugim etapie należy z kolei wykazać się celnym okiem. Marty McFly stanie przed strzelnicą, gdzie w krótkim czasie musi trafić jak najwięcej przedmiotów. Trzeci epizod przenosi nas na ulice miasteczka. Korzystając z leżących na stole placków, trzeba poskromić pojawiających się w oknach bandytów. Rozgrywkę wieńczy szalony pościg za pociągiem, który jest jedynym ratunkiem dla McFly’a na powrót do przyszłości.

Oprawa wizualna gry nie budzi większych zastrzeżeń. Oprócz przyzwoitej grafiki w kolejnych sekcjach zręcznościowych, zobaczymy tutaj także statyczne obrazki pełniące funkcję wprowadzenia do kolejnych epizodów. Oczywiście, wszystkie rysunki nawiązują do wydarzeń z filmu, łącząc fabułę w logiczną całość.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 3,7 / 10 na podstawie 31 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Back to the Future III: Odpowiednia dla każdego wieku.