Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Anemone (PC)

Anemone PC

Anemone to gra zręcznościowa, w której najmłodsi użytkownicy komputerów wcielają się w rolę tytułowego, sympatycznego kotka. Tytułowy futrzak musi ocalić cyfrowy świat od złośliwego wirusa. W realizacji tego zadania pomoże mu broń z programem antywirusowym.

Zręcznościowe | dla dzieci | polskie

PC Windows
Okładka Anemone (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

18marca2004

18marca2004

pudełko PL

Anemone to gra zręcznościowa, w której najmłodsi użytkownicy komputerów wcielają się w rolę tytułowego, sympatycznego kotka. Anemone ma do wykonania arcyważną i trudną misję – musi ocalić komputerowy świat od złośliwego wirusa, tym samym przywracając w nim równowagę. Przemierzając centymetr po centymetrze pełne fantastycznych budowli wirtualne uniwersum, mały kotek musi stawić czoła rozmaitym przeciwnikom i przeszkodom. Na szczęście Anemone jest dobrze „uzbrojony” – w szczepionkę antywirusową, dzięki której może atakować wrogo nastawione stwory. Poza tym kotek umie biegać, skakać, itp., co z pewnością pomaga mu w trakcie wykonywania wspomnianego zadania.

Gra oferuje siedem zróżnicowanych poziomów, a każdy z nich został podzielony na pomniejsze plansze – w sumie oddano dwadzieścia dwa etapy do przejścia. A całość zabawy dopełniono kolorową grafiką i zabawnymi dźwiękami.

Program zawiera instrukcję w języku polskim.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 7,5 / 10 na podstawie 72 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Anemone

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Anemone

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium 500 MHz, 128 MB RAM