Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Airline 69 II: Krasser's Revenge (PC)

Airline 69 II: Zemsta Krassera PC

Airline 69 II: Krasser's Revenge

Airline 69 II: Krasser's Revenge to kontynuacja przesyconego erotyzmem i topornym, niemieckim humorem, dzieła programistów firmy Red Fire Software, Airline 69: Return to Casablanca.

Przygodowe | 2D | erotyczne

PC Windows
Okładka Airline 69 II: Krasser's Revenge (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

30marca2005

23stycznia2006

pudełko PL

Airline 69 II: Krasser's Revenge to kontynuacja przesyconego erotyzmem i topornym, niemieckim humorem, dzieła programistów firmy Red Fire Software, Airline 69: Return to Casablanca. Tytułowy Major Kresser, nasz główny antagonista z poprzedniej części gry, w końcu skompletował wszystkie trzy części Sokoła Maltańskiego, który okazał się być kluczem do ukrytego na pustyni grobowca. Według legend skrywa on sekret niewyobrażalnej wręcz potęgi. Jednak budowniczowie grobowca, wiedząc, iż będzie on przyciągać złodziei, pozostawili po sobie straszną pułapkę - ogromna kula ognia zeszpeciła oblicze Majora, wyrzucając go z grobowca. Teraz Krasser pragnie się zemścić na naszych bohaterach, obwiniając ich za swoje niepowodzenie.

W Airline 69 II: Krasser's Revenge ponownie wcielamy się w postać Wayne'a, bohatera pierwszej części. Jego, równie dobrze nam znana, partnerka, Chou Chou, zostaje porwana przez Killer Pussies (Zabójcze Kociaki), seksowne asystentki pałającego żądzą zemsty Majora Krassera. Chou Chou jest przetrzymywana jako więzień w tajnej lokacji, a naszym zadaniem jest jej znalezienie i uwolnienie (Chou Chou a nie lokacji). Jednak najpierw musimy wykonać zadanie zlecone przez Majora, inaczej nasza piękna kobietka zejdzie z tego świata z dużą pomocą Kocic. Po drodze wplątujemy się w cały szereg mniejszych lub większych, ale za każdym razem humorystycznych, perypetii. Musimy przykładowo wykraść pewien obraz z willi gubernatora. Łatwe z pozoru zadanie zmienia się diametralnie, gdy odkrywamy, że na odwrocie obrazu znajdują się tajne alianckie plany ataku na niemieckie bazy.

Oprócz znanych z pierwszej części gry postaci i lokacji, autorzy Airline 69 II przygotowali trochę nowości, rozgrywka została podzielona na cztery etapy, między którymi możemy pooglądać sobie bardzo erotyczne i pikantne przerywniki filmowe. Ulepszono także interfejs gry oraz ścieżkę dźwiękową, a także dodano nowe tryby rozgrywki, Flight oraz Sex.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 7,4 / 10 na podstawie 106 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 49,90 PLN

Gry podobne do Airline 69 II: Zemsta Krassera

Wymagania wiekowe Airline 69 II: Krasser's Revenge

18+

Wymagania sprzętowe Airline 69 II: Zemsta Krassera

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 800 MHz
  • 128 MB RAM
  • karta grafiki 8MB