Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePS2
Okładka Aero Elite: Combat Academy (PS2)
OkładkaAero Elite: Combat Academy (PS2)

Aero Elite: Combat Academy PS2

Trójwymiarowy symulator walk samolotami odrzutowymi. W grze dostępnych jest ponad 60 samolotów, od amerykańskich F-14B, F-15E, F-16C, czy F/A-18C oraz rosyjskich Su-27, przez japońskie F-2A, do nieco mniej typowych dla gatunku, helikoptera AH-Apache czy VTOL.

Symulacje | FPP | samoloty | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Aero Elite: Combat Academy Premiera PS2

11marca2003

producent: SEGA wydawca: SEGA Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Trójwymiarowy symulator walk samolotami odrzutowymi. W grze dostępnych jest ponad 60 samolotów, od amerykańskich F-14B, F-15E, F-16C, czy F/A-18C oraz rosyjskich Su-27, przez japońskie F-2A, do nieco mniej typowych dla gatunku helikoptera AH-Apache czy VTOLa (Vertical TakeOff and Landing - tzw. samolot pionowego startu i lądowania, niewymagajacy pasa startowego).

Sterowanie nosi cechy połączenia właściwego konsolom uproszczenia i znanej z PeCetowych supersymulacji dużej kontroli nad maszyna - innymi słowy, jest bardzo łatwe do nauczenia się podstaw i założeń, ale ciężkie do „wymasterowania”. Sam tryb story jest niedługi oraz pozbawiony silniej zarysowanej warstwy fabularnej, która sprowadza się do niepowiązanych ze sobą odpraw przed misjami.

W grze niestety nie zaimplementowano opcji gry on-line, która by znacząco przedłużyła żywotność tytułu, i jedyne pojedynki z żywym człowiekiem jakie dane nam będzie stoczyć, odbędą się w maksymalnie dwie osoby na podzielonym ekranie.

Tryb gry: single / multiplayer  

Wymagania wiekowe Aero Elite: Combat Academy: Odpowiednia dla każdego wieku.