Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Aces High (PC)
OkładkaAces High (PC)

Aces High PC

Aces High II

Aces High to rozbudowane połączenie symulatora z grą MMO. Dzieło HiTech Creations pozwala nam pokierować ponad setką maszyn z okresu I i II wojny światowej.

Symulacje | II wojna światowa | samoloty | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Aces High Premiera PC

16grudnia2010

producent: HiTech Creations wydawca: HiTech Creations Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gra MMO umożliwiająca rozgrywanie batalii z udziałem samolotów i innych pojazdów sterowanych przez graczy na całym świecie. Tytuł można pobrać logując się na oficjalnej stronie producenta, firmy HiTech Creations. Jak na grę MMO przystało Aces High jest na bieżąco rozwijany i modyfikowany.

Aces High II przenosi nas do czasów II wojny światowej, gdzie uczestniczymy w wielkich powietrznych bitwach. Do naszej dyspozycji oddano maszyny produkcji Amerykańskiej, Brytyjskiej, Niemieckiej, Japońskiej, Radzieckiej, a nawet Włoskiej. W sumie do wyboru mamy ponad 100 różnego rodzaju samolotów. Latamy nie tylko myśliwcami (m.in. amerykański myśliwiec P-38G Lighting, brytyjski Spitfire czy niemiecki Messerschmitt), ale także bombowcami, jak amerykańskie „latające fortece” B-17 i maszynami z okresu I wojny światowej w tym m.in. trójpłatowcem Fokkerem Dr. I. Deweloper przewidział także jako dodatek obecność pojazdów lądowych (czołgi), a nawet morskich (amfibie), którymi również można kierować.

Aces High II ma niewiele wspólnego z symulacjami lotniczymi i oferuje zręcznościowy model sterowania. Do wyboru mamy kilka trybów rozgrywki, a każdy z nich został dodatkowo podzielony na trzy części stosownie do okresów, z których pochodzą samoloty (wczesny okres, środkowy i późny). Mamy więc możliwość uczestniczenia w ogromnych starciach wybierając jedną ze stron konfliktu (Alianci lub Państwa Osi). Wówczas nadrzędnym celem jest zwycięstwo naszej drużyny. Możemy też brać udział w pojedynkach i specjalnych zawodach organizowanych przez producenta gry. Uczestniczymy wtedy w historycznych scenariuszach rekonstruujących znane z rzeczywistości bitwy. Walczymy w różnorodnej scenografii: nad miasteczkami, lasami czy oceanem. Latamy przy pięknym, błękitnym niebie lub wręcz przeciwnie – posępnym i zachmurzonym.

Ponadto ukłonem w stronę początkujących graczy jest specjalna arena treningowa, na której można latać bez obawy, że zostaniemy zestrzeleni przez innego gracza.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Aces High: Odpowiednia dla każdego wieku.

Aces High Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 1 GB RAM (2 GB - Vista/7)
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepsza)
  • 2 GB HDD
  • Windows 2000/XP/Vista/7
  • łącze internetowe