Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Ace Ventura (PC)
OkładkaAce Ventura (PC)

Ace Ventura PC

Ace Ventura to zwariowana gra przygodowa, w której gracze mają okazję wcielić się w tytułowego detektywa i rozprawić z czterema nienawidzącymi zwierząt łajdakami.

Przygodowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Ace Ventura Premiera PC

21kwietnia1997

pudełko PL

4maja1997

producent: 7th Level wydawca: Atari / Infogrames wydawca PL: CD Projekt S.A.

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Zabawna gra przygodowa, w której pierwsze skrzypce gra pokręcony detektyw Ace Ventura. Natrafia on na ślad czterech nieludzkich, nienawidzący zwierząt łajdaków. W iście pokrętnym stylu drąży sprawę, zbiera wskazówki oraz rozwiązuje pokrętne łamigłówki, aż w końcu ujmuje tych złoczyńców i uwalnia zagrożone zwierzęta.

Na ponad 60 egzotycznych, ręcznie malowanych lokacjach nasz bohater uczy się przydatnych i jednocześnie dziwnych umiejętności jak przemawianie różnymi częściami ciała, dogadywanie się ze sztywniakami, natłuszczanie młodych fok, mieszkanie za frajer oraz flirtowanie z gorącymi panienkami w obcisłych ubrankach. Ponadto rozgrywa przyjemne gierki, ściga się na skuterze śnieżnym, pociera noskami z eskimoskimi dziewczętami, unika gorejących płomieni, a także pływa wokół łodzi podwodnej.

Ilość tych wszystkich czynności, których nie uraczycie w innych grach przygodowych oraz specyficzny humor i komizm sytuacji sprawiają, że jest to pozycja warta skończenia nie tylko przez najmłodszych.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1CD

Ocena użytkowników: 8,4 / 10 na podstawie 1011 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Ace Ventura: 12+

Ace Ventura Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 100MHz
  • 8MB RAM