Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWii
Okładka ABBA You Can Dance (Wii)

ABBA You Can Dance Wii

Gra taneczna, w której gracze mogą bawić się w rytm największych przebojów zespołu ABBA. Autorami są ci sami twórcy, którzy przygotowali inną taneczną grę - Just Dance.

Towarzyskie | muzyczne | taneczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Wii
Okładka ABBA You Can Dance (Wii)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji Wii:

15listopada2011

Kolekcja gier
Obserwuj grę

ABBA You Can Dance to muzyczna gra taneczna poświęcona w całości twórczości zespołu ABBA. Za produkcję tytułu odpowiada studio Ubisoft Paris, które przygotowało wcześniej popularną serię taneczną Just Dance. Podobnie jak w innych grach z gatunku, naszym celem jest jak najdokładniejsze odzwierciedlenie ruchów wykonywanych przez wirtualnych tancerzy, poprzez wymachiwanie trzymanym w ręku Wiilotem. Gra rejestruje występ i ocenia, jak bliski był on wzorcowi, który przygotowali twórcy. Choreografia i układy taneczne widoczne na ekranie telewizora są inspirowane scenicznymi i teledyskowymi występami szwedzkiej grupy. W zabawie może naraz wziąć udział maksymalnie czterech graczy.

Poza ruszaniem się w rytm muzyki, gra służyć może też jako maszyna do karaoke, dzięki pojawiającym się w czasie gry tekstom piosenek. Jeżeli nie odpowiadają nam samotne wokalne popisy, zawsze możemy bawić się w duecie i powalczyć o to, komu uda się najlepiej zaśpiewać znane przeboje. Co ciekawe, gracze mogą także przyjąć jedną z kilku ról w trybie musicalowym, łączącym różne piosenki w oryginalną miłosną historię.

Fani grupy ABBA powinni być zadowoleni również z tego, że gra zawiera szereg oryginalnych teledysków i filmów muzycznych, a także mini-encyklopedię z różnymi ciekawostkami i informacjami dotyczącymi Szwedów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Klasyfikacja PEGI ABBA You Can Dance

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.