Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWii
Okładka ABBA You Can Dance (Wii)
OkładkaABBA You Can Dance (Wii)

ABBA You Can Dance Wii

Gra taneczna, w której gracze mogą bawić się w rytm największych przebojów zespołu ABBA. Autorami są ci sami twórcy, którzy przygotowali inną taneczną grę - Just Dance.

Towarzyskie | muzyczne | taneczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

ABBA You Can Dance Premiera Wii

15listopada2011

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

ABBA You Can Dance to muzyczna gra taneczna poświęcona w całości twórczości zespołu ABBA. Za produkcję tytułu odpowiada studio Ubisoft Paris, które przygotowało wcześniej popularną serię taneczną Just Dance. Podobnie jak w innych grach z gatunku, naszym celem jest jak najdokładniejsze odzwierciedlenie ruchów wykonywanych przez wirtualnych tancerzy, poprzez wymachiwanie trzymanym w ręku Wiilotem. Gra rejestruje występ i ocenia, jak bliski był on wzorcowi, który przygotowali twórcy. Choreografia i układy taneczne widoczne na ekranie telewizora są inspirowane scenicznymi i teledyskowymi występami szwedzkiej grupy. W zabawie może naraz wziąć udział maksymalnie czterech graczy.

Poza ruszaniem się w rytm muzyki, gra służyć może też jako maszyna do karaoke, dzięki pojawiającym się w czasie gry tekstom piosenek. Jeżeli nie odpowiadają nam samotne wokalne popisy, zawsze możemy bawić się w duecie i powalczyć o to, komu uda się najlepiej zaśpiewać znane przeboje. Co ciekawe, gracze mogą także przyjąć jedną z kilku ról w trybie musicalowym, łączącym różne piosenki w oryginalną miłosną historię.

Fani grupy ABBA powinni być zadowoleni również z tego, że gra zawiera szereg oryginalnych teledysków i filmów muzycznych, a także mini-encyklopedię z różnymi ciekawostkami i informacjami dotyczącymi Szwedów.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Klasyfikacja PEGI ABBA You Can Dance

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.