Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePCX360
Okładka 48 Chambers (X360)

48 Chambers

48 Chambers to gra logiczno-zręcznościowa wyprodukowana przez niezależne studio Discord Games. Zadaniem gracza jest przeprowadzić małą, czerwoną kulkę przez 48 komnat, zbierając klucze i zielone kropki a także unikając kontaktu z ostrzami.

Zręcznościowe | elementy logiczne | 2D

Okładka 48 Chambers (X360)

data premiery gry:

5kwi2012

X360

8kwi2012

PC
Kolekcja gier
Obserwuj grę

48 Chambers to propozycja niezależnego studia Discord Games skierowana do miłośników prostych w formie, ale stanowiących spore wyzwanie gier logiczno-zręcznościowych.

Gra pozbawiona jest fabuły. Zadanie stawiane przed graczem ogranicza się do przeprowadzenia małej, czerwonej kuleczki przez tytułowe 48 komnat. Na pokonanie każdego poziomu przewidziano limit czasu. Po drodze należy zbierać klucze oraz zielone kropki, jednak na przeszkodzie stają m.in. kolce, ostrza i wirujące piły.

Rozgrywka odznacza się sporą dynamiką. Gracz ma stosunkowo niewielką ilość czasu, by wymyślić najlepszą metodę przejścia przez komnatę, a także zsynchronizować swoje ruchy z działaniem poszczególnych pułapek. Wymaga to więc refleksu i wyczucia rytmu.

Twórcy przygotowali dwa tryby zabawy. Casual mode to opcja dla mniej doświadczonych graczy z nieograniczoną liczbą prób i bez punktacji. W Hard mode poziom trudności został znacząco podniesiony, w zamian jednak gracze mogą porównywać swoje osiągnięcia poprzez sieciowe rankingi.

48 Chambers odznacza się bardzo prostą, wręcz minimalistyczną oprawą wizualną. Dwuwymiarowa grafika zastosowana w grze stylizowana jest na rysunki rodem ze szkolnych zeszytów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe 48 Chambers

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe 48 Chambers

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live Indie Games
PC
X360