Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePSP
Okładka 3,2,1!...SuperCrash! (PSP)
Okładka3,2,1!...SuperCrash! (PSP)

3,2,1!...SuperCrash! PSP

3,2,1!...SuperCrash! to prosta gra zręcznościowa, w której sterujemy nie mogącym się zatrzymać umięśnionym cyrkowcem na monocyklu.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

3,2,1!...SuperCrash! Premiera PSP

9listopada2010

producent: StormBASIC Games wydawca: StormBASIC Games

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Specjalizujące się w grach na iPhone’a i w produkcjach rozpowszechnianych przez PlayStation Store, studio StormBASIC przygotowało kolejną grę w ramach usługi Minis. Tym razem padło na dynamiczną i humorystyczną zręcznościówkę.

Założenia gry stawiają użytkowników PSP w roli monocyklisty, który nie może się zatrzymać i pędzi przed siebie. Problem bohatera jest taki, że przychodzi mu podróżować po naprawdę nieprzyjemnych rejonach, w których roi się od pułapek, przeszkód i ścian. Celem graczy jest takie prowadzenie monocykla oraz kierowanie postacią, aby udało mu się przejechać każdy odcinek danego toru.

Prócz lawirowania między różnymi przeszkodami i przeskakiwania nad przepaściami gracze muszą także sterować odpowiednio ramionami jadącego herosa, tak aby udało mu się zmieścić w licznych wyłomach skalnych lub dziurach w ścianach, które pojawią się na jego drodze. Twórcy umożliwili to poprzez przypisanie przycisków kwadrat i kółko do odpowiednio lewej i prawej ręki postaci. Odpowiednie kombinacje klawiszy kierunkowych z danymi przyciskami pozwalają modyfikować postawę jadącego mężczyzny i unikać bolesnych zderzeń.

Gra zawiera tryb przygody, w którym na odkrycie czekają różne obszary i nowe tory, które później można wykorzystać w drugim module „The Endless”. W nim rywalizacja toczy się na punkty do momentu pierwszego błędu.

3,2,1!...SuperCrash! może pochwalić się trójwymiarową oprawą graficzną i płynną animacją oraz sporymi pokładami humoru.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI 3,2,1!...SuperCrash!

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

3,2,1!...SuperCrash! Wymagania sprzętowe

PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • Playstation Network
  • dodatkowo (PSP): minis