Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweWiiNDS
Okładka 101-in-1 Sports Party Megamix (Wii)
Okładka101-in-1 Sports Party Megamix (Wii)

101-in-1 Sports Party Megamix

Olbrzymi zestaw minigierek dedykowanych konsolom Nintendo. Jak sama nazwa wskazuje, pakiet zawiera ponad 100 różnych dyscyplin sportowych, które rozruszają każde towarzystwo na imprezie.

Sportowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

101-in-1 Sports Party Megamix Premiera

19lis2010

Wii NDS

producent: Nordcurrent wydawca: Atlus Strona oficjalna

Twórcy ze studia NordCurrent przygotowali ponad setkę różnych minigier, które pozwalają wcielić się w rolę najróżniejszych sportowców, od koszykarzy, szermierzy, biegaczy, przez narciarzy i karateków, a na kierowcach wyścigowych i wioślarzach kończąc.

Każda z przygotowanych przez autorów konkurencji pozwala w prosty sposób wykonać określone czynności związane z daną dyscypliną. W przypadku piłkarza jest to strzelanie rzutów karnych, w przypadku narciarza zjazd ze stoku, a w roli alpinisty wspinanie się na szczyt wirtualnej góry. Każde z wyzwań ma uproszczone sterowanie. Część minigier w 101-in-1 Sports Party Megamix pozwala także mierzyć się w trybie wieloosobowym, nawet czterem osobom jednocześnie.

W przeciwieństwie do wielu innych tytułów produkcja NordCurrent nie jest przygotowana w żadnej karykaturalnej czy animowanej stylistyce. Styl graficzny stara się symulować rzeczywistość, w której ludzie rywalizują na takich samych zasadach jak w prawdziwym życiu. Cała produkcja została dostosowana do użytku familijnego, co sprawia, że zarówno dzieci jak i dorośli mogą się przy niej bawić w jednakowy sposób.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI 101-in-1 Sports Party Megamix

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Wii
NDS