Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Rugby League Live - seria gier

Rugby League Live 4
Rugby League Live 4

Sportowe 28 lipca 2017

Kolejna odsłona serii gier przeznaczonych dla miłośników rugby. Firma Big Ant Studios, pracująca nad tym cyklem od 2010 roku, nie wprowadziła żadnych rewolucyjnych zmian, ale za to jeszcze bardziej rozwinęła znane już mechanizmy i pomysły. Zadaniem graczy jest kierowanie drużynami rugbistów występującymi w lidze NRL (National Rugby League). Łącznie otrzymaliśmy ponad 300 sportowców grających dla przeszło 100 ekip. Dodatkowo w produkcji pojawiła się opcja FanHub, pozwalająca na tworzenie własnych zespołów, rugbistów, a nawet stadionów, które następnie można udostępnić innym osobom. Rugby League Live 4 pozwala nie tylko na samodzielne sterowanie zawodnikami, ale także ustalanie taktyk czy dokonywanie ważnych zmian w trakcie meczu. Jedną z nowinek jest nowy system animacji. Przeprowadzone przez twórców sesje motion capture zaowocowały szeregiem niewidzianych wcześniej zagrań wpływających na realizm rozgrywki, np. zawodnicy potrafią łapać przeciwników za kostki.

PCPS4XONE

Rugby League Live
Rugby League Live

Sportowe 2 września 2010

Rugby League Live to stworzona przez studio Big Ant symulacja rozgrywek rugby. Mecze toczą się według oficjalnych zasad tego sportu w ramach najważniejszych lig i turniejów, w tym: NRL, Super League i Mistrzostwa Świata. Do dyspozycji graczy oddano ponad 40 licencjonowanych drużyn, które rywalizować mogą na 30 wiernie odwzorowanych stadionach rugby na całym świecie.

X360PS3