Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Virtual Skipper - seria gier

Virtual Skipper 5
Virtual Skipper 5

Symulacje 20 kwietnia 2007

32nd America's Cup – The Game to kolejna, piąta już odsłona serii gier znanej wcześniej jako Virtual Skipper, będącej rozbudowanym symulatorem żeglarskich regat. Podobnie jak poprzednia część, produkcja opracowana została przez studio Nadeo, a wydana przez Focus Home Interactive.

PC

Virtual Skipper 4
Virtual Skipper 4

Sportowe 10 listopada 2005

Virtual Skipper 4 to czwarta część cyklu symulacji regat, wyprodukowana przez studio Nadeo. Gra adresowana jest głównie do miłośników sportów żaglowych. Gracze mają okazję wziąć udział w zmaganiach czterech klas łodzi toczonych na dwunastu akwenach wodnych. Twórcy zadbali o atrakcyjną oprawę wizualną swego dzieła oraz wysoki realizm wrażeń pływania jachtem.

PC

Virtual Skipper 3
Virtual Skipper 3

Sportowe 28 listopada 2003

Virtual Skipper 3 to trzecia odsłona popularnego symulatora regat żeglarskich. Gracze mają okazję stanąć za sterem czterech łodzi i wziąć udział w zmaganiach toczonych na sześciu akwenach wodnych w różnych częściach świata. Deweloperzy ze studia Duran zadbali m.in. o realistyczną fizykę zachowania się jachtów, zmienne warunki pogodowe w trakcie regat, a także bogate opcje rozgrywki solowej i multiplayer.

PC

Virtual Skipper 2
Virtual Skipper 2

Sportowe 28 września 2002

Nowa odsłona symulatora regat, Virtual Skipper, wydanego w 2000 roku. Podobnie jak w części pierwszej, główny nacisk położony został na realizm i wiernie odtworzenie warunków towarzyszącym tego typu zmaganiom.

PC

Virtual Skipper
Virtual Skipper

Sportowe 17 października 2000

Virtual Skipper to wyprodukowana przez koncern Ubisoft gra sportowa, w której gracze mają okazję wziąć udział w prestiżowych regatach żeglarskich. Rozgrywka oferuje wyścigi w kilku klasach łodzi: od 10-stopowych żaglówek aż po mierzące 70 stóp długości pełnomorskie jachty. Twórcy zadbali m.in. o zmieniające się warunki atmosferyczne, a także przykuwające oko nadmorskie krajobrazy.

PC