Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Handball - seria gier

Handball 21
Handball 21

Sportowe 12 listopada 2020

Handball 21 to kolejna część popularnej serii gier sportowych poświęconych piłce ręcznej, wydawanej przez firmę Nacon (dawniej Bigben Interactive). Produkcja została opracowana przez studio EKO Software.

PCPS4XONE

Handball 17
Handball 17

Sportowe 11 listopada 2016

Kolejna edycja najpopularniejszej serii gier poświęconych piłce ręcznej, rozwijanej przez firmę Bigben Interactive we współpracy ze studiem EKO Software. Pod względem mechaniki Handball 17 nie odbiega w sposób znaczący od poprzedniej odsłony serii. Twórcy nie zawracali sobie głowy aspektami menadżerskimi i pozasportowymi, koncentrując się na samej rozgrywce, z naciskiem na jej niezwykle istotną warstwę taktyczną. W grze możemy poprowadzić do sukcesów jedną z 82 licencjonowanych drużyn, pochodzących z czołowych europejskich lig piłki ręcznej, takich jak francuska, niemiecka czy hiszpańska. W porównaniu z poprzednią częścią serii, produkcja odznacza się wyraźnie poprawioną sztuczną inteligencją, przejawiającą się zarówno w zachowaniu przeciwnika, jak i zawodników naszej drużyny. Prócz tego, twórcy gruntownie przemodelowali system sterowania i dzięki licznym samouczkom czy systemom pomocy uczynili go bardziej przystępnym dla zupełnie początkujących graczy.

PCPS4XONEPS3

Handball 16
Handball 16

Sportowe 20 listopada 2015

Pierwsza odsłona nowej serii sportowej, stanowiącej swoistą kontynuację cyklu IHF Handball Challenge, rozwijanego wcześniej pod egidą koncernu Bigben Interactive przez studio Neutron Games. Tym razem jednak produkcją gry zajęła się znana z How to Survive ekipa EKO Software. Handball 16 oferuje możliwość pokierowania jedną z 62 drużyn klubowych, należących do najsilniejszych europejskich lig piłki ręcznej, takich jak liga francuska, niemiecka, hiszpańska oraz duńska. Gra posiada przy tym oficjalne licencje poszczególnych klubów, tak więc do dyspozycji graczy oddano prawdziwych zawodników z wszystkimi ich charakterystycznymi cechami oraz oficjalne stroje i statystyki z początku sezonu 2015/2016. Rozgrywka koncentruje się przede wszystkim na aspekcie symulacyjnym, ze szczególnym uwzględnieniem tak istotnego w piłce ręcznej elementu, jakim jest taktyka meczowa. Poza trybem kariery oraz pełnym sezonem ligowym, w grze nie zabrakło również opcji rywalizacji wieloosobowej.

PCPS4XONEX360PS3PSV