Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria OlliOlli - seria gier

OlliOlli World
OlliOlli World

Zręcznościowe 8 lutego 2022

Trzecia odsłona cyklu auto-runnerów autorstwa niezależnego studia Roll7. W OlliOlli World wcielamy się w młodego skatera przemierzającego utopijną Radlandię. Podczas gry natrafiamy na ekscentrycznych bohaterów oraz odwiedzamy kolorowe lokacje.

PCPS5XSXPS4XONESwitch

OlliOlli: Switch Stance
OlliOlli: Switch Stance

Zręcznościowe 14 lutego 2019

Kompilacja dwóch zręcznościówek z serii OlliOlli. Rozgrywka polega na wykonywaniu karkołomnych trików na deskorolce, a na odwiedzenie czeka łącznie sto poziomów ulokowanych w dziesięciu różnych światach.

Switch

OlliOlli 2: Welcome to Olliwood
OlliOlli 2: Welcome to Olliwood

Zręcznościowe 3 marca 2015

Kontynuacja dwuwymiarowej zręcznościówki w stylu retro, którą w 2014 roku zadebiutowało na "poważnych" platformach niezależne brytyjskie studio Roll7. Zgodnie z tytułem gry, w OlliOlli 2: Welcom to OlliWood znany z pierwowzoru sympatyczny skater trafia do zupełnie nowych miejsc, związanych tym razem z branżą filmową. Sama mechanika zabawy nie uległa zmianom, a jej istotą jest nadal pokonywanie przy pomocy deskorolki kolejnych lokacji i wykonywanie szeregu karkołomnych trików i ewolucji. Na naszej drodze stają rozmaite przeszkody, takie jak rampy, skocznie, wzgórza itp., a zadaniem naszego skatera jest zdobycie jak największej liczby punktów za wykonywane ewolucje. Na potrzeby gry opracowano pięć zupełnie nowych światów, stworzonych na podstawie charakterystycznych filmowych lokacji. Wydatnie rozszerzono też listę dostępnych trików i system łączenia ich w efektowne combosy. Całość uzupełnia znacznie bardziej kolorowa grafika, utrzymana jednak nadal w 16-bitowej stylistyce retro.

PCPS4XONEANDPSV

Olliolli
Olliolli

Zręcznościowe 21 stycznia 2014

Dwuwymiarowa gra zręcznościowa, w której wcielamy się w profesjonalnego skatera. Gracze mogą wykonywać szereg skomplikowanych i ryzykownych trików. Tytuł posiada tryb kariery oraz jazdy dowolnej i pozwala na porównywanie wyników punktowych z osobami z całego świata.

PCPS4XONEPS3ANDWiiUPSV3DS