Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Space Hulk (Full Control) - seria gier

Space Hulk: Ascension
Space Hulk: Ascension

Strategiczne 12 listopada 2014

Odświeżona i wzbogacona wersja Space Hulka, czyli turowej strategii taktycznej, zrealizowanej przez studio Full Control w oparciu o popularną planszówkę o tym samym tytule. Na ukończenie czekają tutaj trzy kampanie, a co za tym idzie – ponad setka misji, w których prowadzimy Kosmicznych Marines do boju z Genokradami. W porównaniu z oryginałem, produkcja może się pochwalić przede wszystkim znacznie szerszym wachlarzem opcji związanych z dowodzeniem żołnierzami. Ponadto, oddani do naszej dyspozycji Terminatorzy podlegają szerokiemu zakresowi personalizacji, a w trakcie zadań zdobywają punkty doświadczenia, jakie następnie mogą przeznaczyć na rozwój atrybutów i umiejętności. Dopełnieniem listy nowości są nowe odmiany adwersarzy, a także niedostępne wcześniej uzbrojenie. Pomimo że sfera wizualna tego tytułu nie prezentuje się nadzwyczajnie, oprawa graficzna może się podobać ze względu na specyficzny klimat.

PCPS4XONE

Space Hulk
Space Hulk

Strategiczne 15 sierpnia 2013

Turowa gra strategiczna, będąca komputerową wersją popularnej planszówki firmy Games Workshop, osadzonej w uniwersum Warhammera 40,000. Kierujemy w niej oddziałem kosmicznych marines z Legionu Krwawych Aniołów, którzy muszą zbadać wrak olbrzymiego statku Grzech Potępienia, gdzie stwierdzono obecność biologicznej rasy genokradów.

PCPS4PS3iOSWiiUPSV