Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Shining Resonance Refrain (PC)

To strona z ocenami gry Shining Resonance Refrain. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów. Ocena użytkowników to średnia wszystkich not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada recenzję z oceną w naszym serwisie, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Oceny ekspertów wystawiane są przez blogerów serwisu gameplay.pl. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do gry, przyznając oceny w skali 10-punktowej. Oczekiwania nie wpływają na ocenę czytelników po premierze. Gra Shining Resonance Refrain jest dostępna na platformach PC PS4 XONE.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników ?

PC Windows

PC Ocena gry Shining Resonance Refrain

ocena gry
Brak oceny
mniej niż
25 głosów
Ocena gry

Średnia z ocen czytelników, redakcji i ekspertów.

twoja ocena
?
oddaj głos
Aby ocenić grę do 3 miesięcy po jej premierze musisz być zalogowany Wprowadzamy to ograniczene aby oceny czytelników stały się bardziej wiarygodne.
379Popularność
Aktualna pozycja: 379 z 37744
283Popularność gier PC
Aktualna pozycja: 283 z 14293
104Popularność gier RPG
Aktualna pozycja: 104 z 4062
5.0

Oczekiwania

Czytelników przed premierą

5 użytkowników poleca tę grę.

Dmitrij

PS4
XONE
PC
Switch

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz