Problem z wydrukami - Konica Minolta C350

Forum Technologiczne
Odpowiedz
03.11.2011 22:36
📄
1
odpowiedz
PAW666THESATAN
166
PIF PAF
Image

Problem z wydrukami - Konica Minolta C350

Wklejam na życzenie znajomego:

"Witam
Mam problem z bizhubem c350, mianowicie na każdym wydruku pojawia się poprzeczny pasek widoczny na załączonym skanie u góry strony na całej szerokości (proszę nie czepiać się jakości skanu, pod ręką miałem tylko jakiś skaner z wielofunkcyjnego HP :).
Pasek pojawia się na wszystkich drukach testowych (także CMYK z menu serwisowego), wydrukach z komputera, także białych stronach (na białych stronach jest ledwo widoczny, blado-seledynowy).
Co może być przyczyną? Pas transferowy jest dopiero w połowie żywotności (150tyś), czyszczenie nie pomogło, nie posiada żadnych rys i uszkodzeń.
Bębny raczej też wykluczam ponieważ pasek pojawia się na każdym kolorze z wydruku testowego CMYK.

Druga rzecz to kreska zaznaczona na dole skanu która spowodowana jest rysą na bębnie BK. Problem polega na tym, że bęben był wymieniany niedawno z powodu powstania takiej właśnie rysy w dokładnie tym samym miejscu. Co może być powodem jej ponownego pojawienia się? Pierwsza myśl to coś dostało się do unitu i rysuje bęben.

Będę wdzięczny za każdą pomoc. "

04.11.2011 01:19
2
odpowiedz
PAW666THESATAN
166
PIF PAF

Do góry.

Forum Forum Technologiczne
Odpowiedz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl