Poszukuję pewnego utworu/teledysku...

Forum Muzyczne
Odpowiedz
25.12.2011 05:14
modrzew
1
odpowiedz
modrzew
240
Nuka Cola

Poszukuję pewnego utworu/teledysku...

...który nie daje mi spokoju. Podejrzewam, że jest to końcówka lat 70, albo są to lata 80. 90-tych w ogóle nie biorę pod uwagę. Cechy charakterystyczne to facet w goglach, a w tle wyścig. O ile pamiętam on uczestniczy w tym wyścigu.. Możliwe, że jest też autostrada z samochodami, ale tutaj już nie mam pewności, czy dotyczy akurat tego teledysku, a nie innego. Utwór często był wykorzystywany przy kraksach, tudzież wyścigach. Bardzo charakterystyczny motyw. Liczę na Waszą pomoc :-)

25.12.2011 08:56
Raistand
2
odpowiedz
Raistand
189
Legend
25.12.2011 14:16
modrzew
👍
3
odpowiedz
modrzew
240
Nuka Cola

Jestem w szoku :O nie sądziłem, że będzie mi ktoś w stanie pomóc, ale tak to ten utwór. Bardzo, ale to bardzo Ci dziękuje :-) Szukałem go od naprawdę dłuższego czasu z mizernym skutkiem. Po słowach kluczowych i z tego co zapamiętałem, lecz bez powodzenia, aż do dziś. Naprawdę jeszcze raz serdeczne dzięki :-)

Forum Forum Muzyczne
Odpowiedz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl