Oddam kod reklamowy do FB o wartości 100zł.

Forum Rozmawiamy
Odpowiedz
08.10.2011 11:54
📄
1
odpowiedz
zanonimizowany620918
22
Generał

Oddam kod reklamowy do FB o wartości 100zł.

Kod pochodzi z home.pl gdzie jestem wieloletnim klientem. Jedyny warunek jaki stawiam to wysłanie mi pdf z potwierdzeniem wpłaty powiedzmy 25zł na rzecz dowolnie wybranego przez siebie Domu Dziecka lub innej placówki opiekuńczej. Potwierdzenie proszę wysłać na [email protected] po uprzednim zgłoszeniu się w wątku. Kto pierwszy ten lepszy.

08.10.2011 12:12
marcus alex fenix
2
odpowiedz
marcus alex fenix
83
Marcus

Właśnie, popieram przedmówcę. W Domu Dziecka ta kasa się tylko zmarnuje. Wiem co mówię, bo siostra pracuje w takiej placówce i codziennie wyrzuca się tam masę jedzenia, czy popsutych rzeczy. Ogółem, te dzieciaki niczego nie szanują i gówno je to obchodzi, że ktoś wpłaci na nie jakieś pieniądze.
A w schronisku przynajmniej zwierzęta dostaną karmę, z której będą zadowolone.

Forum Forum Rozmawiamy
Odpowiedz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl