Laptopy Hyperbook? Wasze opinie.

Forum Komputery
Odpowiedz
04.06.2016 07:24
Mastyl
1
odpowiedz
Mastyl
161
Za godzinę pod Jubilatem

Laptopy Hyperbook? Wasze opinie.

Wczoraj, będąc na znanych i lubianych targach Pixel Heaven, po raz pierwszy w praktyce zobaczyłem laptoki marki Hyperbook.

Wcześniej coś tam słyszałem o tej marce, ale kojarzyłem je z topornymi X-notami i Clevo.

Wszedłem na stronę Hyperbooka, i zaskoczyło mnie, że w segmencie dla graczy można np kupić laptopa z GTX 970 za niecałe 5k (HYPERBOOK SL401 [P640RE]) za 4800)- w tej cenie nie kupię ani Lenovo ani Asusa ani nawet chyba MSI z taką grafiką. Co więcej, można kupić Hyperbooka z desktopowym prockiem i7 oraz ... GTX 980 za 5799.

Ponieważ ceny wydają mi się całkiem całkiem, chciałem zapytać o Waszą opinię na temat Hyoerbooków? Czy mogą konkurować jakością wykonania z Asusami ROG, Lenovo Y700 albo Alienwarami?

Czy ktoś z Was ma Hyperbooka?

04.06.2016 14:09
Mastyl
2
odpowiedz
Mastyl
161
Za godzinę pod Jubilatem

Robię UP dla popołudniowców. Nikt nie miał laptoka tej marki?

Forum Forum Komputery
Odpowiedz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl