Komentarze: Super Goku na Super Nintendo?!
grało sie w butouden z kolegami w podstawówce, świetna seria
Mógłbyś coś powiedzieć o seriach na PS2: Budokai i Tenkaichi oraz o tych nie wypałach na X360 i PS3.
Butoudeny niezbyt mi się podobały :)
Zawsze patrzałem jak brat grał. Jak sam próbowałem, to najczęściej wracałem do Body Blows i Mortal Kombat na Amidze :D
Zaś na SNESie strasznie lubiłem właśnie Gokudeny :) Niby nic takiego, niby łatwe, ale jakoś wciągało :)
PS. Dragon Ball Z: Super Sayian Dansetsu jest super grą :D
a co z: Dragon Ball Z: Legend Of Super Saiyan ??
Przechodziłem ją z 2-3 razy i chyba muszę odpalić ją jeszcze raz :D