Komentarze: Nie będzie piątego Obcego, będzie Prometheus
Heh, zastanawiałem się wczoraj czy o tym nie napisać. Ale olałem, słusznie przeczuwając, że to temat dla Ciebie :) Co do Prometeusza: cieszy mnie taka zmiana, bardzo chętnie pójdę do kina.
Co do Prometeusza: cieszy mnie taka zmiana, bardzo chętnie pójdę do kina.
I mnie też. Obcy to z pewnością kultowy i bardzo dobry film ale dobrze, że już nie zostanie nakręcona kolejna część, która zapewne tak jak w przypadku serii o Predatorze była by zdecydowanie gorsza.
Jak ktoś to określił na ZP - Scott to pierwszy człowiek, który wyruchał Aliena.
Swoją drogą, typowy syf robiony pod PG-13 naprawdę ma szanse zarobić dużo więcej niż przyzwoity film z kategorią R? Przecież Alien to nie tylko filmy, ale też przede wszystkim marka. Te wszystkie gry, komiksy, figurki i reszta badziewia też jest warta miliony, a wątpię, żeby filmy AvP znacząco przyczyniły się do dalszego rozreklamowania universum. Wytwórni faktycznie opłaca się obecna polityka, czy po prostu Fox po raz kolejny robi z siebie bandę krótkowzrocznych idiotów?
Odpowiedź na pytanie, dlaczego Ridley Scott postanowił porzucić prace nad prequelem Obcego jest bardzo prosta. Ktoś poddał go metodzie znanej z Incepcji. A co do tego obrazka i jego podpisu to nie byłbym taki pewny, bo jeżeli Prometheus odniesie sukces to po roku ktoś zrobi z niego wersje porno.