Dam nawet na tacę byleby ta gra się nie sprzedała dobrze.
Poza Vice City Customs (czy coś w tym stylu) czy otoczeniem mapy może się okazać, że rzeczy które są w starszych GTA (np. misje strażackie, siłownia, kręgle, bilard itp.) nadal mogą nie być a nie wiadomo czy do GTA VII się doczekamy.