Jak ja nie ogarniam ludzi którzy pokazują grę zbyt szybko a potem czekamy 4-6 lat na nią... No jaki sens jest w tym to ja nie wiem -_- Taka zapowiedź gry powinna być rok lub 2 przed premierą.
Redzi znowu zrobili change the game i świat zalewają/zaleją gry w klimacie cyberpunkowym.
Gdyby nie Wiedźmin 3 wiele gier była by zupełnia inna (gorsza) albo nie powstała by wcale. Teraz ten sam case czeka nas po CP77. W gruncie rzeczy jest to niesamowite. Czy jest studio które aż tak zmieniło branże więcej niż raz? Twórcy Soulsów - raz, bo stworzyli ten gatunek, Larian z BG3 - również póki co raz, Rockstar? Ciężki temat - bo o ile GTA to na pewno jeden do rankingu tak RDR2 jest wynikiem GTA i jestem przekonany że gdyby nie Wiedźmin 3 to RDR2 też wyglądał by inaczej.
Ale... każda taka gra będzie nazywana cyberpunkową, a Cyberpunk będzie tylko jeden ;) Wziąć na nazwę gry - nazwę gatunku, iq 1000 ;)
(tak tak wiem captain obvious że to z planszówki)