Komentarze do wiadomości: „To były prostsze czasy, lepsze czasy”. Wygaszacz ekranu Windowsa sprzed 28 lat wywołał ogromną nostalgię, ale mało kto wie, że działa on nawet dziś

Forum Technologiczne
Dodaj komentarz
09.05.2026 10:15
1
1
odpowiedz
juchi
70
Centurion
Wideo

Najbardziej mi się podobał wygaszacz z rozbitkiem na wyspie - Johnny Castaway.

https://youtu.be/pT4DUXBtXRs?si=OcESu3iSEqCtI3XU

post wyedytowany przez juchi 2026-05-09 10:17:16
09.05.2026 17:24
1.1
odpowiedz
Ziomal11PL
3
Legionista

juchi Ej spoko nigdy tego nie widziałem i żałuję.

09.05.2026 10:34
mirko81
2
1
odpowiedz
mirko81
89
amd platform

Zacząłem ponownie stosować klasyczne 'wstążki' po 5 min. by chronić matryce

post wyedytowany przez mirko81 2026-05-09 20:10:12
09.05.2026 11:16
HETRIX22
3
odpowiedz
HETRIX22
222
PLEBS

Wygaszacze na miarę naszych czasów oferuje program Wallpaper engine, ale niestety płatny.

09.05.2026 15:24
H@nys
4
1
odpowiedz
2 odpowiedzi
H@nys
46
Centurion

"Wejdź do archiwum Gettysburg College" , mamy XXI wiek, można podać link, to naprawdę nie boli... . Zbigniewie Woźnicki nie każdy jest tak bystry, inteligentny i w ogóle the best jak Ty.

post wyedytowany przez H@nys 2026-05-09 15:26:45
09.05.2026 15:50
LiamP
4.1
odpowiedz
LiamP
14
Chorąży

H@nys to jest test. Jak ktoś nie potrafi w retro-szukanie to przykro nam, nie kwalifikujesz się do zabawy

10.05.2026 17:56
LugiaFan9
4.2
1
odpowiedz
LugiaFan9
21
Centurion

LiamP Kwalifikuje się każdy, poza może tobą. Ty tu kolego nie rób się taki mądry, bo ci to na urodę szkodzi, zmarszczki dostaniesz nawet jak te 50 lat będziesz mieć :)

09.05.2026 15:55
H@nys
5
1
odpowiedz
1 odpowiedź
H@nys
46
Centurion

Ty ciulu, ja mam 60 lat

09.05.2026 16:58
LiamP
09.05.2026 19:14
baltazar1908
6
odpowiedz
baltazar1908
46
Generał
Image

Wygaszacz ekranu dużo lepszy niź zalecane przez microsoft najpierw wygaszenie ekranu po 2 minutach następnie po 5 minutach przejście w stan uśpienia, ale dzisiaj usunołem z steam>steamapps>common>Fallout 4>Data>Interface dwa pliki LevelUpMenu.swf i DialogueMenu.swf żeby na modzie Vault 13 New Horizons móc podnosić przez pipboya level swpjego gracza, nie licząc wczoraj xdi.esm, pipboyTabs,dll i PRKF.dll bo po dojściu do npc na grze wyskakiwała mi biała ramka f4se status ok, XDI status fail i zero dialogu z npc, wiec na razie się wstrzymam z dll.
Moda polecam z nexus mod bo to stary poczciwy Fallou 1 w Fallout 4.

Poniżej na zdjeciu osada Shady Sands która za około 30 lat stanie się stolicą NCR.

09.05.2026 22:33
WolfDale
7
odpowiedz
WolfDale
98
~sv_cheats 1

Dawno temu trochę się używało, ale zawsze byłem fanem żeby ekran po prostu gasł i przeważnie tak miałem ustawione że ekran się wyłączał.

Forum Forum Technologiczne
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl