Komentarze do wiadomości: Obsada nowego Z Archiwum X rośnie w siłę. Steve Buscemi i tegoroczna laureatka Oscara w serialu Ryana Cooglera

Forum filmy i seriale scifi
Dodaj komentarz
12.05.2026 11:36
😉
1
6
odpowiedz
LokalnyRzezimieszek
18
Generał
Image

No fajnie, a tu tutaj główni bohaterowie, którzy bardzo przypominają tych z oryginału

12.05.2026 12:08
NOWAHUTANACZASIE
1.1
5
odpowiedz
NOWAHUTANACZASIE
27
Generał

Via Tenor

Serio? Jesli tak , to woke tragedia;)

12.05.2026 12:09
1.2
1
odpowiedz
pisz
194
nihilista

Ale oni nie mieli przypominać tych z oryginału, bo to reboot

12.05.2026 12:13
elathir
1.3
5
odpowiedz
elathir
124
Czymże jest nuda?

To nie jest reebot, tylko kontynuacja. W sensie oni mają być następcami oryginalnej obsady i będą nazywać się inaczej, tak by nie zmieniać istniejących bohaterów. Więc czemu mają być podobni.

Kto wie, może ktoś z oryginalnej obsady będzie się okazjonalne pojawiał.

post wyedytowany przez elathir 2026-05-12 12:13:31
12.05.2026 12:55
Wronski
1.4
3
odpowiedz
Wronski
40
Senator

M*rzynka i H*ndus, nie no swietne postacie, zapadna w pamieci XD

12.05.2026 13:20
1.5
odpowiedz
pisz
194
nihilista

elathir Skoro to nie reboot, to czemu wszyscy piszą, że reboot, łącznie z samym Hulu :)
Więc to nie jest bezpośrednia kontynuacji historii Muldera i spółki.

12.05.2026 14:30
elathir
1.6
2
odpowiedz
elathir
124
Czymże jest nuda?

Tj. to jest takie nie wiadomo co, bo z tego co czytałem, nowi bohaterowie mają wznowić pracę archiwum X po tym jak zostało zamknięta, nie jak Mulder budować je od zera. Ale nie chcieli robić stricte kontynuacji ze względu na to, że nie wiadomo czy się uda zrealizować powiazania z oryginałem czy nie. Jednak ma to się dziać w tym samym uniwersum, w którym działy się oryginalne archiwum X. Czyli takie trochę nie wiadomo co. Na pewno nie miał to być hard reboot.

Ale może coś się w planach zmieniło odkąd czytałem o tym jakiś czas temu.

12.05.2026 16:41
1.7
odpowiedz
Halabarda Geralta
32
Konsul

Mówisz poważnie czy to żart?

post wyedytowany przez Halabarda Geralta 2026-05-12 16:41:24
12.05.2026 22:46
2
1
odpowiedz
makaronZserem
56
Generał

Skoro już hindusa dali to mogli zrobić ten serial w stylu bollywoodzkich produkcji, czyli ogrom tańców i śpiewów, a także wślizgów koni pod ciężarówkami :)

13.05.2026 17:04
3
odpowiedz
premium285999
20
Legionista

Super, ale dlaczego tak mało Indian w amerykańskich produkcjach? Red lives dosn't matter? przecież to ich kraj, a nie wszechobecnych Murzynów. Chodzi o powody rasistowskie?

Forum Forum filmy i seriale scifi
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl