Komentarze do wiadomości: „Mój Boże, to niesamowita mapa”. Gracze powrócili do Battlefield 6 i wielu z nich przeciera oczy ze zdumienia

Forum Gry Akcji
Dodaj komentarz
13.05.2026 10:55
1
1
odpowiedz
MadTrigger
7
Pretorianin

No jest duża. Nie grałem w pierwowzór, ale za pierwszym razem jak w nią grałem to po prostu biegłem i biegłem i żadnego wroga nie mogłem znaleźć. Dlaczego biegłem? Bo ludzie są źli i samotnie zabierają auto z respa na starcie nie czekając na nikogo. Gdyby było można było strzelać do swoich to byłby właśnie ten moment kiedy bym to zrobił. Po ogarnięciu co i jak jest całkiem spoko. Bałem się tych rozległych przestrzeni, że snajperzy będą bezlitośni, ale nie jest źle. Kluczem jest przemieszczanie się motorami/autami. Na szczęście jest ich tam sporo wszędzie. Trochę mnie te niskie murki między polami denerwują bo motor nie jest w stanie przez nie się przebić. Pewnie trzeba ogarnąć gdzie są przerwy, więc chwile to zajmie.

post wyedytowany przez MadTrigger 2026-05-13 10:57:06
13.05.2026 14:26
pieterkov
2
odpowiedz
pieterkov
169
Senator

Uwielbiam jak gracze narzekają na mapy w BF, a potem jak te same mapy są dodawane do kolejnego BFa to jest powrót legendy XDD

13.05.2026 14:36
3
2
odpowiedz
Adeteth_NPC
0
Centurion

Nadal nie widzę powodu aby przejść z 4 na 6

13.05.2026 18:31
4
odpowiedz
radas_b
87
Senator

Premium VIP

W końcu poczułem się jakbym grał w Battlefielda a nie jakąś ulepszoną wersję COD. Bardzo lubiłem w poprzednich odsłonach zarówno Firestorm jak i Golmud. I tak jak Firestorm wg mnie to totalny niewypał w BF6 tak Golmud zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. I tu nie chodzi o nostalgię. W końcu naprawdę duża mapa i całkiem niezła widoczność przeciwnika.

Forum Forum Gry Akcji
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl