Czego to ludzie nie zrobią, by zaistnieć w sieci.
Dlaczego autor projektu nie chwali się dokładnością, a pokaz był na prywatnej sesji csa?
Przerost formy nad treścią.
Bo to nie produkt, a fajny projekt :D. Proof of Concept w pewnym sensie.
Uwielbiam takie rzeczy. Mi w tej chwili również drukują się elementy mojej własnej "zabawki" która zostanie tylko pokazem, chociaż ma potencjał na faktycznie przydatną rzecz ;). Jedni grają w gierki żeby mieć frajdę, a inni tworzą przeróżne rzeczy ;).
Systemy takie jak Vanguard mają na celu panoszenie się po komputerze użytkownika z uprawnieniami większymi od niego, wymuszanie konkretnej konfiguracji ustawień, skanowania wszystkich plików i procesów uruchomionych w systemie, a także przesyłania niewiadomo jakich danych niewiadomo gdzie. Nikt świadomy skali działania tych trojanów nie wpuści czegoś takiego do swojego komputera, na którym trzyma ważne i prywatne rzeczy.
Niedługo wystarczy im do naparzanek najprostszy monitor za 100 $ a walczyć ze sobą i tak będą same algorytmy
Nie rozumiem tego kompletnie. Po co takie wspomagacze? Ktoś serio byłby usatysfakcjonowany jakby podkładka grała za niego?
Jeśli ktoś gra dla punktów, jakichś profitów w grze albo po prostu jest sfrustrowany ciągłym ginięciem jak ściera, to tak