HETRIX22 No właśnie potwierdzili pracę nad MK13. Ma być "normalny". Równolegle pracują nad grą z DC, która niekoniecznie będzie Injustice 3. Może być nowym mordobiciem z inną fabułą.
Ja tam chętnie przywitam nowe Injustice. Dwójka dała mi sporo radochy, głównie dzięki temu pomysłowi z ekwipunkiem. Na początku nie byłem do niego przekonany, ale okazał się świetny. W singlowej rozgrywce naprawdę urozmaicało to grę.