Szkoda, że obecni subskrybenci nie mają możliwości przedłużenia dostępu w tej cenie...
Naprawdę trzeba być wyjątkowym orłem, żeby płacić chciwej korporacji za żałosne tłumaczenia AI i to nawet nie w swoim języku, chociaż może to i lepiej, bo skoro język angielski tak kaleczą to, aż strach pomyśleć jak wyglądałaby polska wersja napisów. Zostanę Królem Piratów !
To już bardziej swojej ceny jest warty Anime Digital Network (ADN), bo dają nam od startu polskie napisy, a mają też do końca roku (dawać dubbing do anime)
Pozdrawiam
Crunchyroll jest do dupy. Reklamują się w Polsce, a żadne anime nie ma nawet napisów i chcą za to 30 zł... Żałosne...