Jako posiadacz XSX napiszę parę liter bo od lutego nic nie pisałem . Dobry ten Game Pass zarówno na xbox jak i na PC Windows 11 . Podoba mi się od strony programowo=technicznej=korporacyjno=xboxowej nowa prezes Asha Sharma . A sam xbox rośnie w siłę po twardym lądowaniu / no wiecie ten spadek produkcji XSX / . Niech na przyszły czas dla nowej generacji ma być lepszy i jeszcze raz lepszy.