ultraSsak O kurcze, to słaby cwaniak z ciebie. Brak doświadczenia, kiedy tata kupuje ci w prezencie PSX, kiedy masz 7 lat, a większość twoich kolegów wie jedynie, że istnieje coś takiego jak Pegasus, to zdecydowanie kluczowe doświadczenie, które ci minęło. Gdybyś tego doświadczył, miałbyś o wiele więcej konsol w swojej kolekcji i nie fixowałbyś się na tej jedynej
marekk258 pierwsza konsola na której grałem, to była jakaś stara SEGA, w usa. a tak, to używałem tylko i wyłącznie PC (#mater race) reznik możliwe, ale ja raczej myśle o wgraniu Linuxa na konsole, jak już mi się na niej gry znudzą, a nie o jailbrake żeby instalować inne gry