[Grupa H] Wyspy Z.P. - Arabia Saudyjska, Urugwaj - Hiszpania (02:00). Wasze typy?

Piłkarski GOL 2026 — wytypuj mecze i wygraj nagrody →Piłkarski GOL 2026 →
Forum Mecze
Odpowiedz
30.05.2026 00:42
Redakcja GRYOnline.pl
1
1
odpowiedz
Redakcja GRYOnline.pl
1
Legionista

[Grupa H] Wyspy Z.P. - Arabia Saudyjska, Urugwaj - Hiszpania (02:00). Wasze typy?

Hiszpania, Republika Zielonego Przylądka, Arabia Saudyjska, Urugwaj. Hiszpańskie młode pokolenie kontra brutalny, turniejowy styl Urugwaju. Do tego totalny debiutant: Republika Zielonego Przylądka!
Czy faworyci przejdą grupę spacerkiem? Czy debiutanci zaszokują piłkarski świat?

21.06.2026 12:39
lewel
1.1
odpowiedz
lewel
23
Pretorianin
Wideo

Hiszpania – Republika Zielonego Przylądka 0:0

https://www.youtube.com/watch?v=6Vmw79RfH4g

21.06.2026 12:39
lewel
1.2
odpowiedz
lewel
23
Pretorianin
Wideo

Arabia Saudyjska – Urugwaj 1:1 (1:0)

1:0 Al-Amri 41'
1:1 M. Araújo 80'

https://www.youtube.com/watch?v=VWviadvym0k

02.06.2026 20:14
Marky
2
1
odpowiedz
Marky
36
Generał

To taka grupa, że tu Lamine Yamal albo Mikel Oyarzabal mogą nawet, jeśli Hiszpania zajdzie do półfinałów albo finału lub meczu o 3 miejsce, pobić rekord Justa Fontainea sprzed 68 lat czyli 13 goli na jednych mistrzostwach.

02.06.2026 20:44
Soulcatcher
3
odpowiedz
Soulcatcher
293
Crimson Desert

Premium VIP

Urugwaj wcale nie jest taki tragiczny.

14.06.2026 18:30
baltazar1908
4
odpowiedz
2 odpowiedzi
baltazar1908
46
Generał

Tutaj Hiszpania bez dwóch zdań.

15.06.2026 10:48
Bieniu05
4.1
odpowiedz
Bieniu05
163
The100

baltazar1908 Raczej nie

15.06.2026 15:58
baltazar1908
4.2
odpowiedz
baltazar1908
46
Generał

Bieniu05 jeżeli nie to będzie sensacja na skalę światową

14.06.2026 20:14
Pablo X6
5
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

[Hiszpania — Wyspy Z.P.]
Hiszpania pewniak, ale jak patrzę na wynik sparingu z Serbią, to zaczynam mieć wątpliwości... A że Hiszpanie lubią wjeżdżać z piłką do bramki, to mogą się długo męczyć żeby coś wsadzić.

15.06.2026 11:13
Pablo X6
6
odpowiedz
1 odpowiedź
Pablo X6
0
Centurion

[Arabia Saudyjska — Urugwaj]
Coś mnie ten Urugwaj nie przekonuje. Od wielu lat są uważani za ekipę turniejową, ale jak przeglądam ich historię meczów z ostatnich lat, to nie wygląda to szczególnie zachęcająco żeby na nich postawić...

15.06.2026 15:41
Grifter
6.1
odpowiedz
Grifter
56
Generał

Pablo X6 W grupie spokojnie można. Ale od 1/8 (a tutaj 1/16) to faktycznie lepiej pinindzorów swych nie stawiać.

15.06.2026 11:42
Janczes
7
odpowiedz
Janczes
250
You'll never walk alone

no tu nie ma innej opcji niz awans Hiszpanii i Urugwaju xD

15.06.2026 15:38
K-Lupus
8
odpowiedz
3 odpowiedzi
K-Lupus
1
Centurion

Hiszpania minimum pięć wpakuje.

15.06.2026 15:39
Grifter
8.1
odpowiedz
Grifter
56
Generał

K-Lupus Zadowoli się dwoma:)

15.06.2026 18:44
K-Lupus
8.2
odpowiedz
K-Lupus
1
Centurion

Grifter na razie jesteś bliżej :D

15.06.2026 18:50
8.3
odpowiedz
toyminator
101
Senator

K-Lupus Słabo się to zestarzeje ;D

15.06.2026 16:44
9
odpowiedz
toyminator
101
Senator

Tak się zastanawiam, która drużyna dzisiaj wtopi. Belgia czy Hiszpania. Obie dominują, ale obie próbują wjechać z piłką do siatki, i mają masę okazji, ale w bramkę nie potrafią. A zarówno Egipt, jak i Wyspy mają minimum jednego szybkiego zawodnika. Przy wysoko grającemu zespołowi, to może starczyć.
Urugwaj to samo. Totalnie nieskuteczni, a mają bardzo mało strzałów na bramkę.I chyba tutaj remis wskoczy. Iran uj wie. Też mi remisem pachnie.

15.06.2026 17:16
[Gammorin]
10
odpowiedz
[Gammorin]
107
N7

Dziś typy na Hiszpanie i Urugwaj. Ciekawe czy będą jakieś sensacje.

15.06.2026 18:44
K-Lupus
11
odpowiedz
K-Lupus
1
Centurion

Wymyśliłem przyśpiewkę o piłkarzu Hiszpanii:

Ole! Cucurella w piłkę gra!
Ole! Hiszpania wygrywa!

15.06.2026 18:50
12
odpowiedz
3 odpowiedzi
toyminator
101
Senator

Myślałem że Szwajcaria grała tak, żeby wygrać i się nie zmęczyć. Ale Szwajcaria realnie grała, cos próbowała, tylko źle kończyła akcje. A Hiszpania gra tak, jakby im się nie chciało. Na stojąco. No ale Cóż, ci wielcy czasami tak zaczynają MŚ. A potem coraz lepiej. Ale na razie Hiszpania gra słabiutko.

15.06.2026 18:59
Pablo X6
12.1
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

toyminator Hiszpania zawsze tak gra, jak ktoś stawia autobus w polu karnym i przed. Wolą nie zaatakować wcale niż wyrzucić jakąś piłkę na wariata do przodu i ją stracić.

15.06.2026 19:16
12.2
odpowiedz
toyminator
101
Senator

Pablo X6 Owszem. Ale nie aż tak. Oni grają tragicznie. To jest tak jakby mieli gdzieś wygraną, remis styka i tyle. Byle się nie zmęczyć. Byleby doczłapać do jakiegoś karnego. A potem dostaną kontrę i przegrają. W sumie ktoś już nawet ładnie mówi, żeby na MS był system ligowy. Może by się skończyły mecze, gdzie drużyna jak Hiszpania, chce sobie poklepać.

post wyedytowany przez toyminator 2026-06-15 19:20:12
15.06.2026 19:47
ojtamojtam
12.3
odpowiedz
ojtamojtam
10
Centurion

toyminator wincyj Barcy w 1szym składzie i wincyj tiki tiki

15.06.2026 19:41
DexteR_66
13
odpowiedz
2 odpowiedzi
DexteR_66
20
Dawnwalker

Premium VIP

Zapowiada się na kolejną niespodziankę.

15.06.2026 19:53
13.1
1
odpowiedz
toyminator
101
Senator

DexteR_66 Sensację. 4 lata temu, żeby zaryzykować, postawilbym na remis. Bo mecz mi śmierdział z daleka nieudolnością Hiszpanów. A teraz nie, bo w głowie mam zakodowaną porażkę. I to że głupio straciłem pkt na Szwecji. I pewnie jako jedyny miałbym z tego meczu pkt XD Dawno nie widziałem tak beznadziejnej Hiszpanii.

15.06.2026 19:58
Pablo X6
13.2
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

toyminator Dla Ciebie to jest sensacja, bo podchodzisz do tego na zasadzie meczu "wielkiej Hiszpanii" z "nic nie znaczącym Cabo Verde". A ja nadal będę się upierał, że jak jedna drużyna przyjechała się bronić w jedenastu, a druga do spełnienia swojej piłkarskiej filozofii musi wymienić setki podań, to tak to potem wygląda...

15.06.2026 19:53
K-Lupus
14
odpowiedz
K-Lupus
1
Centurion

Yamal gra jak Zbigniew Wyciszkiewicz w czasach Odry Opole. Dobry przeciętny.

15.06.2026 19:59
crotyx777
15
odpowiedz
crotyx777
60
Konsul

XDDDDDDDD

15.06.2026 20:00
16
odpowiedz
1 odpowiedź
toyminator
101
Senator

WTF jednak ktoś obstawił remis?

15.06.2026 20:01
Pablo X6
16.1
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

toyminator I to z czołówki! Brawo za odwagę!

15.06.2026 20:01
lewel
17
odpowiedz
lewel
23
Pretorianin

Brawo Novall 👏 p6767 spada na drugie miejsce 😉

15.06.2026 20:03
Crod4312
18
2
odpowiedz
1 odpowiedź
Crod4312
176
Legend

Hiszpania piękny falstart xD Walili głową w mur i nic z tego nie wynikało.

15.06.2026 20:10
[Gammorin]
18.1
1
odpowiedz
[Gammorin]
107
N7

Crod4312 tłuki niesamowicie, bo aż 27 strzałów oddali, ale co z tego kiedy wynik na 0. Piękna sensacja, oby nie ostatnia na tym turnieju.

15.06.2026 20:10
Sevek007
😃
19
odpowiedz
Sevek007
105
Everybody lies

Moja La Furia Roja z wejściem smoka, bardzo cieszy! 😍👍

15.06.2026 22:19
20
odpowiedz
1 odpowiedź
jerzol77
0
Legionista

[Arabia Saudyjska — Urugwaj]
Uwugwaj powinien wygrac

15.06.2026 23:14
kamikadze
20.1
1
odpowiedz
kamikadze
4
Centurion

jerzol77 Na papierze tak, ale Belgowie i Hiszpanie dziś nie podołali....

15.06.2026 23:16
Pablo X6
21
odpowiedz
4 odpowiedzi
Pablo X6
0
Centurion

Korci mnie żeby zmienić remis na Urugwaj, ale im więcej myślę o ich ostatniej formie, tym bliżej mi do tego żeby... postawić na Arabów :D

16.06.2026 00:45
lewel
21.1
odpowiedz
lewel
23
Pretorianin

Pablo X6 Postawiłeś ? 😁

16.06.2026 00:50
Pablo X6
21.2
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

lewel Nie, zostałem przy remisie. Chodziło mi po głowie cały czas 1:1 i uznałem, że może zostać... Ale nie tracę nadziei.

A Gikiewicz na komentatorce TVP Sport mnie strasznie irytuje... Kabaret Młodych Panów miał taki skecz, w którym podkładają głos jednemu z polskich piłkarzy i ten się buntuje, że dostał głos jakiegoś wiewióra. I Gikiewicz mi przypomina ten głos wiewióra...

16.06.2026 00:52
lewel
21.3
odpowiedz
lewel
23
Pretorianin

Pablo X6 Gikiewicz to ten pierwszy czy drugi? Mnie obaj irytują ... Już Szpakowskiego bym wolał

16.06.2026 00:53
Pablo X6
21.4
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

lewel Ten ze specyficznym głosem ;) Głównym komentatorem jest Szymon Borczuch (ten mówi więcej) a Giki to ten drugi.

16.06.2026 00:48
lewel
22
odpowiedz
lewel
23
Pretorianin

OMG Urugwaj dobrze zaczął ale co ich Saudowie cisna...

Same niespodzianki

16.06.2026 00:48
23
odpowiedz
2 odpowiedzi
toyminator
101
Senator

I znowu w głowie miałem Arabię, ale zostawiłem Urugwaj... W najlepszym razie znowu remis. A zmienię Iran na remis, to wygrają.

16.06.2026 00:49
lewel
23.1
odpowiedz
lewel
23
Pretorianin

toyminator a miałeś nie oglądać 😁

16.06.2026 00:53
23.2
odpowiedz
toyminator
101
Senator

lewel Chciałem się przekonać czy mam rację. A teraz chętnie zmieniłbym typy na późniejsze mecze, to mogę sie założyć że będą faworyci wygrywać ;D Drugiej połowy nie oglądam. Nie ma sensu. Pooglądam może od 1/8. Bo chyba mam przesyt. Goście nic nie grają, przychodzą MS i nagle cud.

16.06.2026 02:08
Pablo X6
24
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

Wymęczone, wystękane, ale punkt do klasyfikacji jest. Ugrać punkt na meczu Belgów i Urugwaju to już dużo, a co dopiero jak ktoś dołożył do tego remis Hiszpanii...

20.06.2026 10:06
Pablo X6
25
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

[Hiszpania — Arabia Saudyjska]
Hiszpania zawiodła w pierwszym meczu, ale jak widziałem co wyczyniała Arabia w drugiej połowie meczu z Urugwajem, to nie jestem w stanie uwierzyć, że może się odwalić drugi remis Hiszpanów... Chociaż przy ich grze Arabia nie powinna się zbyt mocno zmęczyć i kondycyjnie powinni wytrzymać ;)

20.06.2026 10:10
Pablo X6
26
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

[Urugwaj — Wyspy Z.P.]
Cabo Verde pewnie znowu postawi na skomasowaną obronę, ale Urugwaj to nie Hiszpania i spodziewam się raczej większej odwagi w budowaniu akcji ofensywnych. I pewnie uda się coś strzelić.

20.06.2026 12:08
27
odpowiedz
toyminator
101
Senator

Dzisiaj pewnie dzień z upy. Holandia remis, Niemcy też, Japonia przegra, Ekwador remis.

20.06.2026 13:25
Pablo X6
28
odpowiedz
3 odpowiedzi
Pablo X6
0
Centurion

Ja raczej stawiam na to, co większość i nie spodziewam się wielkch niespodzianek. Z jednym wyjątkiem - albo się opłaci, albo nie. Czasem trzeba pójść za głosem serca... ;)

20.06.2026 13:28
28.1
odpowiedz
toyminator
101
Senator

Pablo X6 W zasadzie gdybym obstawił na pewniaki Anglia i Szwecja, to mialbym 19 pkt. I np 2 pkt miałbym ja, a nie inni przede mną, gdyby Ghana i WKS nie strzelały w ostatnich minutach. Ciężko coś obstawić taką niespodziankę. Czasami jest przeczucie. Czułem że ta Turcja zwali, ale jednak dałbym remis.

21.06.2026 12:32
Bieniu05
28.2
odpowiedz
Bieniu05
163
The100

Pablo X6 Hiszpania to przegra

21.06.2026 12:56
lewel
28.3
odpowiedz
lewel
23
Pretorianin

Bieniu05 czym sobie Hiszpanie tak u Ciebie podpadli? 😉

20.06.2026 14:37
K-Lupus
29
odpowiedz
K-Lupus
1
Centurion

Ciekawe czy Hiszpania się obudzi?

21.06.2026 08:18
30
odpowiedz
2 odpowiedzi
toyminator
101
Senator

Dzisiaj spodziewam się remisów, i kolejnego załamania nerwowego ;D
Hiszpania powinna się ogarnąć.
Urugwaj powinien wygrać. Grają bardziej dynamicznie od Hiszpanii. ALE, kusi remis, tak samo jak kusił remis Ekwadoru. Urugwaj ma problem z strzalami w bramke. Arabia zostawiała im więcej miejsca.Wyspy nie będą im tyle zostawiać.
Martwi mnie ten mecz. W czasie spotkania, duża wilgotność, odczuwalna w cieniu koło 37 stopni.

post wyedytowany przez toyminator 2026-06-21 14:52:35
21.06.2026 16:20
Bieniu05
30.1
odpowiedz
Bieniu05
163
The100

toyminator Nie ogarnie hiszpania zielonego przyladka nie ograli

21.06.2026 16:42
30.2
odpowiedz
toyminator
101
Senator

Bieniu05 A Arabia coś pokazała?
Mecz meczowi nie równy. A zajechana ekipa czy co tam, nigdy nie miało większego znaczenia. Zajechane ekipy nie raz były mistrzami czy były wysoko. Przecież kadra Francji też jest zajechana, Anglicy tak samo. Jak będzie to remis. Ale wtedy Urugwaj też.

21.06.2026 15:00
[Gammorin]
31
odpowiedz
5 odpowiedzi
[Gammorin]
107
N7

Hiszpania i Urugwaj typy na dziś. Chociaż jakby remisy padły to też sensacji by nie było.

21.06.2026 16:17
Bieniu05
31.1
odpowiedz
Bieniu05
163
The100

[Gammorin] Przegra hiszpania nic nie pokazali

21.06.2026 17:26
[Gammorin]
31.2
odpowiedz
[Gammorin]
107
N7

Bieniu05 Mi sie wydaje,że wymęczą zwycięstwo, jak Niemcy wczoraj.

21.06.2026 18:24
31.3
odpowiedz
toyminator
101
Senator

Bieniu05 Hiszpania co zrobi?XD

21.06.2026 18:27
DexteR_66
31.4
odpowiedz
DexteR_66
20
Dawnwalker

Premium VIP

Via Tenor

Bieniu05

21.06.2026 18:28
[Gammorin]
31.5
odpowiedz
[Gammorin]
107
N7

No i pozamiatane.😅

21.06.2026 16:17
SIR.Kamilson
32
1
odpowiedz
SIR.Kamilson
0
Legionista

Hiszpanie to najbardziej " zajechana ekipa po sezonie" i tu jest problem... niemal każdy z tych piłkarzy z podst składu ma za sobą 70 meczów w sezonie ( liga, puchary krajowe, puchary ligi, Liga europy, LM) z kolei Arabowie i Wyspy ZP mają po 30 parę.

21.06.2026 16:55
K-Lupus
33
odpowiedz
K-Lupus
1
Centurion

W cywilizacyjnym starciu katolickiej Europy i muzułmańskiego świata wygra islam. Nowego Poitiers nie będzie. Arabia 3-1 Hiszpania.

21.06.2026 17:58
34
odpowiedz
toyminator
101
Senator

Dobra, być może Hiszpania to przegra. Od początku staram sie patrzeć na piłkarzy podczas hymnu. I na tej podstawiej, wiedziałem mniej więcej czego się spodziewać...Hiszpanie wyglądają tak, jakby im się spać chciało :D Yamal wygląda jakby tam za karę był. Zobaczymy.

21.06.2026 18:12
35
odpowiedz
toyminator
101
Senator

No w końcu takie podanie jakie powinno być. Tego mi brakowało w pierwszym meczu.

21.06.2026 18:13
-=Esiu=-
😂
36
odpowiedz
1 odpowiedź
-=Esiu=-
224
Everybody lies

De la Fuente się chyba w brodę pluje, że Yamala w poprzednim meczu wrzucił na ostatnie 20 minut :D

21.06.2026 18:14
36.1
odpowiedz
toyminator
101
Senator

-=Esiu=- Niezbyt. Yamal jest po kontuzji. Teraz też zagrać jedną połowę, i może trochę drugiej.

21.06.2026 18:34
baltazar1908
37
odpowiedz
baltazar1908
46
Generał

tutaj Urugwaj

21.06.2026 20:07
lewel
38
odpowiedz
lewel
23
Pretorianin

Bieniu05 poproszę teraz o komentarz do meczu 😁

22.06.2026 00:16
39
odpowiedz
2 odpowiedzi
toyminator
101
Senator

Remis wyczuwam.

22.06.2026 00:22
Pablo X6
39.1
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

toyminator Szczerze? Jak Przylądek wytrzyma kondycyjnie, to mogą to wygrać.

22.06.2026 00:23
39.2
odpowiedz
toyminator
101
Senator

Pablo X6 Może. Fajnie dla widowiska. Ale ja mam załamanie, i mam już serio dosyć. Bo po raz enty wyczuwam że może być tak i tak, i nie stawiam bo nie. A Nowa zelandia pewnie przegra, bo postawiłem remis ;D

22.06.2026 00:46
40
odpowiedz
2 odpowiedzi
toyminator
101
Senator

Urugwaj gol z upy, po próbie pomocy z fair play wtf XD No i 2;1. Ciekawe czy Wyspy coś jeszcze ugrają. A ja dalej nie wiem czy remis Nowej Zelandii czy przegrana...
Potem mam sporo remisów na rozkładzie ;D Dużo stracę, i będą pewnie przetasowania w rankingu.

post wyedytowany przez toyminator 2026-06-22 00:55:46
22.06.2026 01:45
[Gammorin]
40.1
odpowiedz
[Gammorin]
107
N7

toyminator Wysypy zasługują na remis chociaż. Oby udało im się dowieźć to. :P

22.06.2026 02:02
40.2
odpowiedz
toyminator
101
Senator

[Gammorin] Uśpili czujność. Oni nawet jak mieli jakieś wyjścia z Hiszpanią, to nie potrafili tak operować piłka. A tutaj grają tak, jakby to była naprawdę dobra drużyna. I z taką grą wyjdą z grupy. Bo jak patrzę na to, jak tępi są zawodnicy Urugwaju, którzy popełniają głupie decyzje w ataku, to Wyspy zasługują na remis. I zasłużyli z Hiszpanią, która ich zlekceważyła. Tyle dobrze że większość na Urugwaj dała. A mnie kolejne wyczucie przeszło koło nosa.Ciekawy przypadek, Urugwaj drugi raz gra w Miami, drugi raz niespodzianka ;D

22.06.2026 00:51
Pablo X6
41
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

A ja się wciąż zastanawiam, dlaczego Cabo Verde tak bojaźliwie podeszło do meczu z Hiszpanią... Jasne, Hiszpania ma niesamowitą moc, ale z takim potencjałem? Według mnie powinni spróbować czegoś więcej niż 90 minut autobusu w polu karnym...

Myślę, że byliby w stanie zmęczyć Hiszpanów trochę bardziej...

22.06.2026 07:02
42
odpowiedz
papuczino13
0
Junior

[Wyspy Z.P. — Arabia Saudyjska]
Bo Wyspy Zielonego Przylądka dojdą do 1/8, a Arabia gra piach.

22.06.2026 10:25
Rumcykcyk
43
odpowiedz
1 odpowiedź
Rumcykcyk
137
Ojciec Zarazy

Nie wiem co mi się dzieje z tym Urugwajem i myślami jestem z Cavanim oraz Suarezem.

22.06.2026 10:26
Grifter
43.1
odpowiedz
Grifter
56
Generał

Rumcykcyk Suarez pokazałby im swoje ząbki. Dzisiejszy Urugwaj to jakaś kpina.

post wyedytowany przez Grifter 2026-06-22 10:27:08
26.06.2026 19:45
Pablo X6
44
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

[Wyspy Z.P. — Arabia Saudyjska]
Po bardzo przyzwoitym meczu przeciwko Urugwajowi wydaje mi się, że Arabia jest bez szans. A Wyspy, cóż... WALKA O WYJŚĆIE Z GRUPY :)

post wyedytowany przez Pablo X6 2026-06-26 19:45:30
26.06.2026 19:46
Pablo X6
45
odpowiedz
2 odpowiedzi
Pablo X6
0
Centurion

[Urugwaj — Hiszpania]
Urugwaj słabiutki na tym Mundialu :( Wprawdzie mogą remisem wywalczyć sobie awans z drugiego miejsca, ale myślę, że nie będą kalkulować - otworzą się, zaatakują, a Hiszpania to bezlitośnie wykorzysta.

26.06.2026 19:54
45.1
odpowiedz
toyminator
101
Senator

Pablo X6 Remis im nic nie da. No a już na pewno nie drugie miejsce przy wygranej Wyspy.

26.06.2026 19:57
Pablo X6
45.2
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

toyminator Co nie zmienia faktu, że mogą nie chcieć atakować, dopóki nie będzie takiej potrzeby... Uważam, że Cabo Verde wygra i Urugwaj będzie musiał przycisnąć, ale gdyby w drugim meczu był remis, to Urugwaj nie będzie miał presji na grę do przodu - chyba że presję wywoła Marcelo Bielsa. Ponoć nie do końca dobrze dzieje się między nim a zawodnikami...

Forum Forum Mecze
Odpowiedz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl