[Grupa F] podział punktów: Japonia - Szwecja 1:1, Holandia triumfuje 3:1. Wasze wrażenia?

Piłkarski GOL 2026 — wytypuj mecze i wygraj nagrody →Piłkarski GOL 2026 →
Forum Mecze
Odpowiedz
30.05.2026 00:42
Redakcja GRYOnline.pl
1
odpowiedz
Redakcja GRYOnline.pl
1
Legionista

[Grupa F] podział punktów: Japonia - Szwecja 1:1, Holandia triumfuje 3:1. Wasze wrażenia?

Holandia, Japonia, Szwecja, Tunezja. Holandia walczy z klątwą wiecznie drugich. Szwecja wraca po przerwie, a Japonia to niezwykle groźny i zdyscyplinowany zespół.
Czy Holandia w końcu zdejmie klątwę? Czy Japonia znów wyrzuci faworyta z turni

15.06.2026 03:36
lewel
1.1
odpowiedz
lewel
23
Pretorianin
Wideo

Holandia – Japonia 2:2 (0:0)

1:0 Van Dijk 51’ (asysta: Gravenberch)
1:1 Nakarmura 57’ (asysta: Kubo)
2:1 Summerville 64’ (asysta: Gravenberch)
2:2 Kamada 88’ (asysta: Ogawa)

https://www.youtube.com/watch?v=DgqQ-zSJXfE

20.06.2026 21:47
lewel
1.2
odpowiedz
lewel
23
Pretorianin
Wideo

Szwecja – Tunezja 5:1 (2:1)

1:0 Ayari 7'
2:0 Isak 30' (asysta: Gyökeres)
2:1 Rekik 43' (asysta: Mejbri)
3:1 Gyökeres 59' (asysta: Isak)
4:1 Svanberg 84' (asysta: Isak)
5:1 Ayari 90+6' (asysta: Bergvall)

https://www.youtube.com/watch?v=Ku-nd1tpLws

post wyedytowany przez lewel 2026-06-20 21:49:58
20.06.2026 21:48
lewel
1.3
odpowiedz
lewel
23
Pretorianin
Wideo

Holandia – Szwecja 5:1 (2:0)

1:0 Brian Brobbey 5' (asysta: Cody Gakpo)
2:0 Brian Brobbey 17' (asysta: Denzel Dumfries)
3:0 Cody Gakpo 47' (asysta: Denzel Dumfries)
4:0 Cody Gakpo 54' (asysta: Crysencio Summerville)
4:1 Anthony Elanga 59' (asysta: Alexander Isak)
5:1 Crysencio Summerville 89' (asysta: Memphis Depay)

https://www.youtube.com/watch?v=3Q1XjUztReo

post wyedytowany przez lewel 2026-06-21 09:29:54
21.06.2026 09:32
lewel
1.4
odpowiedz
lewel
23
Pretorianin
Wideo

Tunezja – Japonia 0:4 (0:2)

0:1 Kamada 4' (asysta: Nakamura)
0:2 Ueda 31' (asysta: Itakura)
0:3 Ito 69' (asysta: Ueda)
0:4 Ueda 84' (asysta: Sano)

https://www.youtube.com/watch?v=WaysrPmyrxc

05.06.2026 10:24
2
odpowiedz
Ziomek_Gaming
0
Junior

[Szwecja vs Tunezja] > Jaki wynik typujecie?
0-0

11.06.2026 20:04
3
odpowiedz
Byakko7
1
Junior

[Szwecja — Tunezja]
Szwedzi mogą być w gazie po zmianie selekcjonera.

12.06.2026 14:37
baltazar1908
4
odpowiedz
baltazar1908
46
Generał

Dobra para ale sądzę że Holendrzy z Japończykami podzielą się punktami.

post wyedytowany przez baltazar1908 2026-06-12 14:37:31
14.06.2026 10:33
Pablo X6
5
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

[Holandia — Japonia]
Z dużym bólem serca, ale jednak postawię remis. Holandia to Holandia i powinna być jednym z faworytów Mundialu, ale jednak ruchliwa i ambitna Japonia nie powinna być w tym meczu chłopcem do bicia. Żaden rezultat w tym meczu nie powinien być jednak dla nikogo zdziwieniem.

post wyedytowany przez Pablo X6 2026-06-14 10:34:14
14.06.2026 14:42
K-Lupus
6
odpowiedz
K-Lupus
1
Centurion

Japonia dziś spokojnie ogra Holendrów. Oby tylko w składzie wyszli Wakabayashi, Tsubasa i Kojiro.

14.06.2026 14:51
7
odpowiedz
jerzol77
0
Legionista

[Holandia — Japonia]
Zaciety mecz ale Hilandia powinna wygrac

14.06.2026 14:52
8
odpowiedz
jerzol77
0
Legionista

[Szwecja — Tunezja]
Stawiam na remis

14.06.2026 15:57
9
odpowiedz
franeks
5
Chorąży

[Holandia — Japonia]
Obstawiam na chybił traf bo chyba coś tu nie gra.

14.06.2026 17:43
10
odpowiedz
franeks
5
Chorąży

[Holandia — Japonia]
miałem dać remis ale dałem wygrane Holandii, zobaczymy czy znów nie będzie niespodzianki.

14.06.2026 19:23
11
odpowiedz
toyminator
101
Senator

Zmieniłem Szwecję na remis. Ale coś za dużo remisów pod rząd ;D Bo i Holandię dałem, WKS i Szwecja. Cos mi się zdaje, ze będzie Holandia,Ekwador, i remis.

14.06.2026 20:07
Pablo X6
12
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

[Szwecja — Tunezja]
Szwecja - niech zdobędą Mistrzostwo Świata, bo lepiej odpaść po barażu z Mistrzem, niż z chłopcem do bicia ;) Klimat pewnie bardziej odpowiada Tunezyjczykom, ale wierzę w napastników Szwecji.

14.06.2026 20:36
K-Lupus
13
1
odpowiedz
1 odpowiedź
K-Lupus
1
Centurion

Ma ktoś przecieki czy zagra Heniek Larsson?

14.06.2026 20:43
DexteR_66
13.1
1
odpowiedz
DexteR_66
20
Dawnwalker

Premium VIP

Image

K-Lupus Zagra, już jest gotowy.

14.06.2026 22:36
S3ns_N0t_F0und
14
odpowiedz
1 odpowiedź
S3ns_N0t_F0und
11
Centurion

Ktoś ogląda? Warto?

14.06.2026 23:10
[Gammorin]
14.1
1
odpowiedz
[Gammorin]
107
N7

S3ns_N0t_F0und leci mi w tle do Gothica. Właśnie Holandia strzeliła.

14.06.2026 23:12
15
1
odpowiedz
3 odpowiedzi
toyminator
101
Senator

Meh. Wiedziałem, że trzeba było czysto na Holandię. Jakoś Japonia taka bezjajeczna, w porównaniu z ich poprzednimi występami. BTW teraz patrzę że Japonia ma czarnego bramkarza ;D

14.06.2026 23:50
lewel
15.1
odpowiedz
lewel
23
Pretorianin

toyminator ja tam stawiałem remis 😉

15.06.2026 00:06
15.2
odpowiedz
toyminator
101
Senator

lewel Ja też ;D Od początku. Jednak zmiany dużo robią. A Holandia kolejni z wielkich, którzy chcą wygrać na luzie z jednym golem, i odpuszczając. Nie ogarniam takiej taktyki. Jakby grali normalnie, to wątpię że Japonia by wyrównała. Za dużo miejsca im zostawili. Holendrzy już nie pierwszy raz tak grają. Grają, potem nic nie robia, a jak remisują to znowu ruszają. Jutro Hiszpania to samo może być. Dominują każdy mecz, ale nie potrafią wstrzelić się w bramkę, i remisowali z ogórami jak Irak...

15.06.2026 00:11
Pablo X6
15.3
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

toyminator Holandia i Japonia zagrały bardzo przewidywalnie. Jedni czekali na prowadzenie, a drudzy wiedzieli, że ruszą jak stracą bramkę. Japończycy bardzo często tak grają przeciwko "murowanym faworytom". Z kolei z Hiszpanią jest ten problem, że jak ktoś gra bardzo ciasno w defensywie, to Hiszpania nie wie co ma zrobić - sto tysięcy krótkich podań, z których niewiele wynika.

14.06.2026 23:55
DexteR_66
16
odpowiedz
DexteR_66
20
Dawnwalker

Premium VIP

Ufff, całe szczęście chwilę przed meczem zmieniłem z Holandii na remis.

15.06.2026 00:14
lewel
17
odpowiedz
lewel
23
Pretorianin

No to mamy nowego lidera dj_sasek . Zobaczymy kto będzie rano 😉

15.06.2026 03:47
18
odpowiedz
toyminator
101
Senator

Zobaczymy czy się nie przejadę dając na remis. Wcześniej dałem na Szwedów.Edit...super ku^% . Przejechałem i to mocno ;D Bo jakiego grzyba zmieniałem na remis.

post wyedytowany przez toyminator 2026-06-15 04:31:52
15.06.2026 17:53
Pablo X6
19
odpowiedz
5 odpowiedzi
Pablo X6
0
Centurion

Tunezja ponoć trenera zwolniła. Szybko poszło.

16.06.2026 15:56
Marky
19.1
odpowiedz
Marky
36
Generał
Image

Pablo X6 Najgłupsza możliwa decyzja, ale nie po raz pierwszy to robią. Kasperczaka jako selekcjonera Tunezji w 1998 roku spotkało to po 2 meczu.
No i tym razem w jego miejsce wszedł francuski gigachad Hervé Renard, co do niedawna prowadził Arabię Saudyjską.

16.06.2026 16:00
Grifter
19.2
odpowiedz
Grifter
56
Generał

Marky Pewnie większy burdel mają niż u nas w PZPN.

16.06.2026 16:11
Marky
19.3
odpowiedz
Marky
36
Generał

Grifter To znaczy, to w ogóle nie jest ani pierwszy, ani drugi raz, gdy ktoś leci w trakcie mundialu, bo 4. Zresztą w ogóle poprzednie 3 przypadki to była jedna impreza - MŚ w Francji 1998 i w przypadku wszystkich drużyn (Tunezja, Korea Południowa i RPA) się kończyło remisem w 3 meczu.
Ale właściwie nikomu to nie wyszło na dobre, bo i tak było ostatnie miejsce w grupie, tutaj inaczej nie będzie, bo jednak mają przed sobą Japonię i Holandię, gdzie z jednymi i drugimi nie mają większych szans. Dla nich ta grupa to była od losowania grupa śmierci.

post wyedytowany przez Marky 2026-06-16 16:11:43
16.06.2026 16:52
Pablo X6
19.4
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

Marky Z jednej strony wydaje się głupia, bo to dopiero pierwszy mecz MŚ, aleee... wyniki za nim nie przemawiały. W czterech sparingach przed Mundialem - pokonał Haiti 1:0, zremisował z Kanadą, przegrał z Austrią 1:0, a następnie 5:0 z Belgią i teraz 5:1 ze Szwecją. 10 bramek straconych w dwóch meczach wygląda bardzo źle. Widocznie nie widzieli potencjału na lepsze rezultaty.

16.06.2026 21:12
Marky
19.5
odpowiedz
Marky
36
Generał

Pablo X6 Tak, ale ja wątpię, że Renard z zawodnikami, których w ogóle nie zna coś do niedzieli wykombinuje.
Jasne, może zmienić taktykę, ale wątpię, że piłkarze zdążą się przez to kilka treningów z nim dobrze opanować granie innymi schematami taktycznymi.
Najbardziej może w takim czasie wpłynąć treningami i przemową przed meczem zmieniając atmosferę w kadrze.

20.06.2026 09:46
Pablo X6
20
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

[Holandia — Szwecja]
Bez przekonania, ale postawię na Holendrów. Szwedzi dostali od Tunezji cztery prezenty, w obronie wyglądają dość przeciętnie. Może się uda - pomimo tego, jak grała Holandia z Japonią...

20.06.2026 09:49
K-Lupus
21
odpowiedz
K-Lupus
1
Centurion

Holandia powinna dać radę. Svenssony grali ostatnio że słabą Tunezją, ale mają skład na papierze i dobrego trenera. Mimo wszystko Holandia.

20.06.2026 09:57
Pablo X6
22
odpowiedz
4 odpowiedzi
Pablo X6
0
Centurion

[Tunezja — Japonia]
Najważniejsze pytanie jest takie, czy Japonia zamierza się od początku bronić, czy atakować... Jak postawią na zabezpieczenie remisu (czego nie powinni robić), to może się odwalić jakiś cyrk.

20.06.2026 14:28
K-Lupus
22.1
odpowiedz
K-Lupus
1
Centurion

Pablo X6 Japonia jest mocna. Wpakują Tunezji minimum trzy do jaja.

20.06.2026 14:57
22.2
odpowiedz
toyminator
101
Senator

K-Lupus Paragwaj miał być słaby, A Turcja mocarna ;D Mecz meczowi nie równy. Tunezja po zmianie trenera, to na bank zagrają inaczej. Azjatyckie zespoły mają problem grać z zespołami z Afryki .

20.06.2026 17:42
Pablo X6
22.3
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

toyminator Tylko że Paragwaj był i jest słaby. Nawet bez tej czerwonej kartki by był. Sęk w tym, że Turcja strzelała wszystko na aferę... Zdominowaliby ich tak czy siak, ale jak się nie potrafi strzelać.........

post wyedytowany przez Pablo X6 2026-06-20 17:42:54
20.06.2026 18:16
22.4
odpowiedz
toyminator
101
Senator

Pablo X6 Właściwie mogliśmy się sugerować tym, że my i za Probierza z nimi wygraliśmy ;D Więc Turcja po prostu jest ujowa w wykończeniu akcji. Ale dzisiaj mam nadzieję że Holandia wygra, ale po dobrym meczu 3;2. Chociaż czuję że tu remis będzie.

20.06.2026 19:00
K-Lupus
23
odpowiedz
2 odpowiedzi
K-Lupus
1
Centurion

Czuję, że Holandia rozniesie w pył Svenssonów.

20.06.2026 19:02
23.1
odpowiedz
toyminator
101
Senator

K-Lupus A ja czuję remis. Holandia nie gra wspaniale. Szwedzi za nowego trenera sporo się zmienili.

20.06.2026 19:04
K-Lupus
23.2
odpowiedz
K-Lupus
1
Centurion

toyminator No za dwie godzinki zobaczymy :) Tulipany czy Ikea.

1-0 :D

post wyedytowany przez K-Lupus 2026-06-20 19:05:46
20.06.2026 19:17
K-Lupus
24
odpowiedz
1 odpowiedź
K-Lupus
1
Centurion

Rozjebyą Szwedów. Dobrze czułem.

20.06.2026 19:23
24.1
odpowiedz
toyminator
101
Senator

K-Lupus Jeszcze 70 min;) Te przerwy na wodę wszystko rozwają w grze drużyny, albo poprawiają. Już nie takie cuda były. Strzelą na 3-0 to wtedy luz. Mam traumę z Mołdawii ;D

20.06.2026 19:28
Flex97_
25
odpowiedz
Flex97_
10
Legionista

panowie z top 3 ktoś obstawiał Holandie? czy remis/szwecja? :D

20.06.2026 19:51
26
odpowiedz
1 odpowiedź
toyminator
101
Senator

No i jak Holendrzy się tak będą dalej bawić jak z Japonią, to skończy się remisem. Rozumiem. Grają w dużej temperaturze, i nie da się grać non stop na wysokich obrotach. Ale powinni przycisnąć od początku drugiej połowy. Szwedzi są naprawdę dobrzy w ofensywie. Szczególnie jak drużyna Holandii sobie truchta.,

post wyedytowany przez toyminator 2026-06-20 19:51:36
20.06.2026 20:00
K-Lupus
26.1
odpowiedz
K-Lupus
1
Centurion

toyminator Zgadzam się. Szwedzi powinni już złapać kontakt, bo Oranje zamiast iść za ciosem to już odpuścili.

No, bo jak grają to strzelają. 3-0 :D

post wyedytowany przez K-Lupus 2026-06-20 20:09:34
20.06.2026 20:10
27
odpowiedz
toyminator
101
Senator

No i chyba po meczu. Byleby już teraz nie odpuszczali. Grać mi tam do przerwy na wodę. Potem Szwedzi coś sobie strzelić mogą ;D

20.06.2026 20:15
K-Lupus
28
odpowiedz
K-Lupus
1
Centurion

Egzekucja.

20.06.2026 20:19
29
odpowiedz
toyminator
101
Senator

No i fajnie. Jak ja się cieszę, że jednak nie obstawiłem remisu;D Byłbym taki wkurzony że hej. Szwedzi popełnili błąd.Mogli się bronić cały mecz, a potem atak z kontry, a ci chcą rozgrywać. No z Holandią której się chce, to najgłupsza taktyka.

20.06.2026 20:22
Crod4312
30
1
odpowiedz
3 odpowiedzi
Crod4312
176
Legend

Ekspert xD Holandia nie przekonuje 😂 Taaaa

20.06.2026 20:56
John_Wild
30.1
odpowiedz
John_Wild
59
Okropnie_Wściekły_Dzik

Crod4312 Tak pisałeś xD A u mnie 8 my mecz z rządu trafiony :)

20.06.2026 20:59
Flex97_
30.2
1
odpowiedz
Flex97_
10
Legionista

John_Wild ale nadal cienko :)

20.06.2026 21:11
John_Wild
30.3
odpowiedz
John_Wild
59
Okropnie_Wściekły_Dzik

Flex97_ Spokojnie, jeszcze Cię dopadnę ;)

20.06.2026 21:03
31
odpowiedz
1 odpowiedź
toyminator
101
Senator

I jak tu poziom sportowy ogarniać. Szwedzi 5;1 z Tunezją, teraz oni dostali 5 ;D
Ciekawe jak ta Japonia. Powinna wygrać, ale na pewno nie będą mieli tak łatwo jak Szwedzi.

20.06.2026 22:13
Pablo X6
31.1
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

toyminator Tunezja dramatycznie zagrała w obronie. Własnymi błędami sprowokowali cztery gole Szwedów... także Japonia nie powinna mieć wiele trudniej. Ale to nigdy nie wiadomo :)

post wyedytowany przez Pablo X6 2026-06-20 22:13:30
21.06.2026 07:30
32
odpowiedz
1 odpowiedź
toyminator
101
Senator

Ależ ta Tunezja jest beznadziejna.

21.06.2026 07:31
Grifter
32.1
odpowiedz
Grifter
56
Generał

toyminator Tunezja grała padlinę już w pierwszym meczu. Wiedziałem, że Samuraje ich zmiażdżą.

21.06.2026 18:42
baltazar1908
33
odpowiedz
baltazar1908
46
Generał

Japonia zdecydowanie

25.06.2026 12:45
Pablo X6
34
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

[Japonia — Szwecja]
Żaden z zespołów nie musi wygrać, ale Japonia wygląda solidniej. Zresztą nawet przeciwko Tunezji to Japonia zdawała się bardziej kontrolować wydarzenia boiskowe... Pewniaka w tym meczu brak.

25.06.2026 12:46
Pablo X6
35
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

[Tunezja — Holandia]
Każdy wynik inny niż wygrana Holandii będzie... sensacją. Holandia może nawet przebić Szwedów i strzelić Tunezyjczykom więcej niż 5 bramek.

26.06.2026 00:50
36
odpowiedz
toyminator
101
Senator

Żeby tylko Holendrzy nie zrobili psikusa jak Francja 4 lata temu ;D Ale Tunezja teraz jest dużo gorsza niż wtedy. Daję remis Japonii. Obym znowu nie przestrzelił. Ale liczę że Szwedzi się postawią, chociaż z tymi 3 pkt powinni wyjść i tak. Japonia znowu rotuje składem. Właściwie jest chyba podstawowa 5-6 zawodników. Szwedzi 3 zmiany. To może być naprawdę fajny mecz.

26.06.2026 01:08
37
odpowiedz
toyminator
101
Senator

2-0 w 7 minut XD Holendrzy pełnym składem, chcą chyba jakiś rekord pobić ;D No i już się im nie chce.
A remis Szwedów przestrzelony. Szwedzi są jednak beznadziejni. I tylko trochę lepsi od Czechów według mnie.Remis trafiony do przerwy XD Ale Szwedzi są słabi technicznie, wolne kloce. Japończycy chcą to wygrać, ale też nie starają się aż tak, bo chyba nie chcą kartek dostać.

post wyedytowany przez toyminator 2026-06-26 01:50:08
26.06.2026 03:01
Pablo X6
38
odpowiedz
Pablo X6
0
Centurion

No i Szwedzi awansowali do fazy pucharowej - głównie dzięki wygranej z równie słabą Tunezją aż 5:1.
Wstyd, że taki ktoś nas wyeliminował w drodze na MŚ...

Forum Forum Mecze
Odpowiedz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl