Firefox a recovery

Forum Rozmawiamy
Odpowiedz
24.05.2011 16:01
👍
1
odpowiedz
Mikidziki
5
Legionista

Firefox a recovery

Siemka , chcę sobie zrobić recovery systemu, ale zawsze gdy to robię tracę hasła, zakładki i innego rodzaju informacje zapisane w przeglągarce (Firefox), czy jest jakiś sposób, aby informacje zachować?
Proszę o szybką odpowiedź, z góry dzięki :D

24.05.2011 16:03
aope
2
odpowiedz
aope
217
Corporate Occult

Zrób kopię całego profilu. Jest w Users/Użytkownik/AppData/Local/Mozilla i AppData/Roaming/Mozilla
Po recovery skopiuj zgrany profil w to samo miejsce i zainstaluj firefoksa.

24.05.2011 16:04
3
odpowiedz
mirencjum
66
Legend

Na innej partycji dobrze mieć kopię ustawień.

http://firefox.bajo.pl/872,jak,korzystac,z,mozbackup.html

24.05.2011 16:41
4
odpowiedz
Mikidziki
5
Legionista

Dzięki wielkie, zaraz sprawdzę czy działa :D

Forum Forum Rozmawiamy
Odpowiedz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl