Dobry skaner antyvir

Forum Rozmawiamy
Odpowiedz
11.04.2012 01:37
Rasta'
1
odpowiedz
Rasta'
88
1337

Dobry skaner antyvir

Właśnie owego potrzebuje, może być online :) Tylko jakiś na prawdę dobry, nod32 nic nie wykrył a wirus jest na 100%, bo zostałem okradziony ponownie :/

11.04.2012 02:04
2
odpowiedz
zanonimizowany305250
161
Legend

Może zamiast nowego antywira, zainstaluj DODATKOWO to - http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebytes-AntiMalware,Program,Windows,13117.html - przeskanuj system, podejrzewam że usunie co nieco.

Jeżeli jesteś bardziej "kumaty" - http://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb896653 i poblokuj/pokasuj podejrzane procesy. Dobre też aby podpatrzeć czy są jakieś podejrzane programy w tle, jest znacznie czytelniejszy od standardowego menadżera.

11.04.2012 02:19
Rasta'
3
odpowiedz
Rasta'
88
1337

ok, dzięki za pomoc. Już się za to zabieram. A kiedyś był taki skaner on-line, podobno też całkiem dobry i nie mówie i hijacku, tylko wlasnie nazwy skojarzyć nie mogę.

Forum Forum Rozmawiamy
Odpowiedz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl