Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

GRIN studio: wyprodukowane gry

Woolfe: The Red Hood Diaries

Woolfe: The Red Hood Diaries

Wiadomości dotyczące GRIN studio


Woolfe: The Red Hood Diaries uratowane. Rebellion dostarczy nagrody za wsparcie gry

Entelarmer, 22 października 2015, 10:25

Firma Rebellion Developments wykupiła prawa do marki Woolfe: The Red Hood Diaries. Zamiast jednak ogłosić kolejną odsłonę, brytyjski deweloper postanowił najpierw zająć się kwestią zaległych nagród za wsparcie gry na Kickstarterze. Mają one zostać dostarczone do końca roku.

Studio GRIN zamknięte, Woolfe: The Red Hood Diaries na sprzedaż

Entelarmer, 11 sierpnia 2015, 09:43

Wim Wouters, założyciel GRIN Gamestudio, we wpisie na blogu ogłosił upadłość studia. W związku z tym osoby, które wsparły Woolfe: The Red Hood Diaries, nie otrzymają nagród za datki na rzecz gry, a sama marka została wystawiona na sprzedaż.

Woolfe: The Redhood Diaries debiutuje na Steamie - poznaj wymagania sprzętowe

Jakub Mirowski, 18 marca 2015, 10:08

Na Steamie pojawiła się debiutancka produkcja belgijskiego studia GRIN, Woolfe: The Redhood Diaries. Platformówka z elementami hack'n'slasha oraz gry logicznej uzyskała wsparcie graczy na serwisach Steam Greenlight oraz Kickstarter.

Woolfe: The Redhood Diaries – zbiórka na Kickstarterze

Ender, 5 sierpnia 2014, 18:45

W serwisie Kickstarter rozpoczęła się zbiórka pieniędzy na dokończenie produkcji gry Woolfe: The Redhood Diaries. Jest ona zręcznościowo-przygodową platformówką 2.5D, której fabuła została oparta na baśni o Czerwonym Kapturku. Premiera tytułu planowana jest na pierwszy kwartał 2015 roku.