Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Amazon.com, Inc.

Firma wydawca


Amazon.com, Inc.: wydane na świecie gry

New World

New World

Crucible

Crucible

The Grand Tour Game

The Grand Tour Game

Living Classics

Living Classics

Plany wydawnicze na przyszłość

New World2021

Współpracujący z Amazon.com, Inc. producenci gier

Lista producentów gier wydawanych przez Amazon.com, Inc.


Amazon Games

Wiadomości dotyczące Amazon.com, Inc.


Beta New World dosłownie pali karty graficzne RTX 3090. Amazon komentuje

Iltutmiś, 22 lipca 2021, 11:40

20 lipca wystartowała zamknięta beta New World, nadchodzącej gry MMORPG od Amazon Games. Właściciele kart graficznych RTX 3090 muszą uważać, ponieważ gra podczas testów zniszczyła niektórym użytkownikom ich egzemplarze.

Beta New World sukcesem - ogromne kolejki i duża popularność na Steamie oraz Twitchu

Adrian Werner, 21 lipca 2021, 09:48

Beta-testy New World okazały się bardzo popularne. Gra osiąga imponujące wyniki na Steamie i w serwisie Twitch, a serwery są tak zapełnione, że niektórzy gracze muszą czekać w wielogodzinnych kolejkach.

Rozpoczęły się beta-testy New World, wyczekiwanego MMORPG od Amazona

hexx0, 20 lipca 2021, 18:00

Dziś o godzinie 18:00 rozpoczęły się zamknięte beta-testy New World, czyli długo wyczekiwanego MMORPG od Amazon Game Studios. To dobra okazja, aby wypróbować grę przed sierpniową premierą.

Prawie godzina nowych materiałów z New World

Paweł Musiolik, 12 maja 2021, 09:33

MMO od studia Amazon Games - New World - otrzymało nowe materiały, które prezentują rozgrywkę po zmianach wprowadzonych od ostatnich testów.

MMORPG New World od Amazon po raz trzeci opóźnione

Karol Laska , 16 lutego 2021, 20:09

MMORPG Amazon Game Studios pod tytułem New World zostało po raz kolejny opóźnione. Twórcy tłumaczą się tym, że pracują jeszcze nad nowymi trybami gry, lokacjami i mechanikami.

Amazon nie zrezygnuje z tworzenia gier, nowy prezes chce inwestować

Entelarmer, 4 lutego 2021, 09:04

Andy Jassy, nowy prezes firmy Amazon, zapowiedział dalsze inwestycje spółki w tworzenie gier. Jego zdaniem Amazon Game Studios wciąż może odnieść sukces, mimo dotychczasowych porażek.

Toksyczni gracze z rozgrywkami tylko we własnym gronie według Amazona

Adrian Werner, 4 listopada 2020, 12:10

Firma Amazon uzyskała ciekawy patent, według którego toksyczni gracze poddawani byliby kwarantannie i mogliby bawić się tylko we własnym gronie.

Koniec Crucible; serwery zostaną wkrótce wyłączone

Paweł Musiolik, 10 października 2020, 14:44

Firma Amazon podjęła decyzję o zakończeniu rozwoju Crucible i wyłączeniu serwerów na początku listopada. Niezadowoleni z tego ruchu gracze mogą wystąpić o zwrot pieniędzy.

Beta New World nie zachwyciła graczy

Karol Laska , 27 sierpnia 2020, 18:01

Opinie na temat wczesnej wersji MMORPG Amazona pod tytułem New World są dalekie od pozytywnych. Gracze zwracają uwagę nie tylko na irytujące bugi, ale i na źle zaprojektowane elementy rozgrywki.

MMORPG od Amazonu nie sprostało wymaganiom testerów. Premiera w 2021 roku

Froozyy, 10 lipca 2020, 20:43

Twórcy z Amazon Game Studios poinformowali, że premiera nowej gry MMORPG - New World - zostanie znacznie przesunięta. W produkcję zagramy dopiero wiosną przyszłego roku.

Crucible Amazonu przechodzi w stan zamkniętej bety miesiąc po premierze

AlexB, 1 lipca 2020, 11:30

Amazon Game Studios ogłosiło, że przygotowana przez nie darmowa sieciowa strzelanka Crucible po przeszło miesiącu od premiery zostanie cofnięta do fazy beta. Będzie ona polegała przede wszystkim na bliższej współpracy społeczności z twórcami.

New World - gameplay ze stuosobowego trybu Wojny

Adrian Werner, 16 czerwca 2020, 11:25

Do sieci trafił obszerny gameplay z gry MMORPG New World ukazujący rozgrywkę z trybu PvP War Mode, w którym walczyć będzie setka graczy.

Crucible błyskawicznie traci graczy, a twórcy usuwają tryby gry

Adrian Werner, 8 czerwca 2020, 11:39

Gra Crucible firmy Amazon nie radzi sobie na rynku W niecałe trzy tygodnie od premiery straciła większość graczy, a twórcy ogłosili zamiar usunięcia dwóch z trzech trybów rozgrywki.

Śmieciowe free-to-play - Shroud ostro o grze Amazonu

Froozyy, 2 czerwca 2020, 15:19

Popularny streamer Shroud wypowiedział się na temat nowej sieciowej strzelanki od Amazonu - Crucible. Według niego sprawia ona wrażenie darmowej produkcji sprzed 10 lat. Statystyki ukazują, że w tytuł ten z dnia na dzień gra coraz mniej graczy.

Crucible – zobacz jak gra się w darmową strzelankę Amazonu

Aquma, 22 maja 2020, 14:29

W sieci pojawił się obszerny gameplay prezentujący samouczek oraz pierwszą misję w darmowej strzelance TPP od Amazon Game Studios – Crucible.