Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Amazon.com, Inc.

Firma wydawca


Amazon.com, Inc.: wydane na świecie gry

Crucible

Crucible

New World

New World

The Grand Tour Game

The Grand Tour Game

Living Classics

Living Classics

Plany wydawnicze na przyszłość

New World2021

Współpracujący z Amazon.com, Inc. producenci gier

Lista producentów gier wydawanych przez Amazon.com, Inc.


Amazon Game Studios

Wiadomości dotyczące Amazon.com, Inc.


Koniec Crucible; serwery zostaną wkrótce wyłączone

Musiol, 10 października 2020, 14:44

Firma Amazon podjęła decyzję o zakończeniu rozwoju Crucible i wyłączeniu serwerów na początku listopada. Niezadowoleni z tego ruchu gracze mogą wystąpić o zwrot pieniędzy.

Beta New World nie zachwyciła graczy

Karol Laska , 27 sierpnia 2020, 18:01

Opinie na temat wczesnej wersji MMORPG Amazona pod tytułem New World są dalekie od pozytywnych. Gracze zwracają uwagę nie tylko na irytujące bugi, ale i na źle zaprojektowane elementy rozgrywki.

MMORPG od Amazonu nie sprostało wymaganiom testerów. Premiera w 2021 roku

Froozyy, 10 lipca 2020, 20:43

Twórcy z Amazon Game Studios poinformowali, że premiera nowej gry MMORPG - New World - zostanie znacznie przesunięta. W produkcję zagramy dopiero wiosną przyszłego roku.

Crucible Amazonu przechodzi w stan zamkniętej bety miesiąc po premierze

AlexB, 1 lipca 2020, 11:30

Amazon Game Studios ogłosiło, że przygotowana przez nie darmowa sieciowa strzelanka Crucible po przeszło miesiącu od premiery zostanie cofnięta do fazy beta. Będzie ona polegała przede wszystkim na bliższej współpracy społeczności z twórcami.

New World - gameplay ze stuosobowego trybu Wojny

Adrian Werner, 16 czerwca 2020, 11:25

Do sieci trafił obszerny gameplay z gry MMORPG New World ukazujący rozgrywkę z trybu PvP War Mode, w którym walczyć będzie setka graczy.

Crucible błyskawicznie traci graczy, a twórcy usuwają tryby gry

Adrian Werner, 8 czerwca 2020, 11:39

Gra Crucible firmy Amazon nie radzi sobie na rynku W niecałe trzy tygodnie od premiery straciła większość graczy, a twórcy ogłosili zamiar usunięcia dwóch z trzech trybów rozgrywki.

Śmieciowe free-to-play - Shroud ostro o grze Amazonu

Froozyy, 2 czerwca 2020, 15:19

Popularny streamer Shroud wypowiedział się na temat nowej sieciowej strzelanki od Amazonu - Crucible. Według niego sprawia ona wrażenie darmowej produkcji sprzed 10 lat. Statystyki ukazują, że w tytuł ten z dnia na dzień gra coraz mniej graczy.

Crucible – zobacz jak gra się w darmową strzelankę Amazonu

Aquma, 22 maja 2020, 14:29

W sieci pojawił się obszerny gameplay prezentujący samouczek oraz pierwszą misję w darmowej strzelance TPP od Amazon Game Studios – Crucible.

Crucible - data premiery i wymagania sprzętowe gry Amazonu

Adrian Werner, 11 maja 2020, 11:32

Poznaliśmy wymagania sprzętowe i datę premiery Crucible, czyli sieciowej gry akcji, która zostanie wydana przez firmę Amazon. Udostępniono również materiał wideo pokazujący najważniejsze elementy produkcji.

New World - MMORPG od Amazonu opóźnione

Froozyy, 9 kwietnia 2020, 20:02

Właśnie dowiedzieliśmy się, że MMORPG, nad którym pracuje Amazon Game Studios, ukaże się później, niż przewidywano. Opóźnieniu ulegnie także rozpoczęcie beta-testów gry.

New World - jest cena i data premiery MMORPG od Amazonu

Aquma, 8 kwietnia 2020, 08:43

W sklepie Amazon pojawiły się dwie edycje gry MMORPG New World. Informacje zawarte na kartach produktów sugerują, że gra zadebiutuje pod koniec maja. Producentem tego tytułu jest Amazon Game Studios, więc doniesienia są wiarygodne, mimo że data nie została ogłoszona w oficjalnym komunikacie.

Zwiastun i wymagania sprzętowe New World, gry MMORPG od Amazonu

Ender, 13 grudnia 2019, 02:16

Amazon Game Studios podzieliło się oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi ambitnego MMORPG New World, którego akcja osadzona została w XVII-wiecznej Ameryce. Studio potwierdziło również datę premiery, pokazało nowy filmowy zwiastun oraz podzieliło się kolejnymi screenami z gry.

Silnik Lumberyard przyczyną kiepskiej sytuacji w dziale gier Amazonu

Adrian Werner, 18 czerwca 2019, 11:32

Źle się dzieje w Amazon Game Studios. Zwolniono kilkudziesięciu pracowników i skasowano niezapowiedziane projekty. Jedną z głównych przyczyn tych kłopotów ma być silnik Lumberyard (opracowany na bazie CryEngine).

New World - obszerny gameplay z gry MMORPG Amazonu

Adrian Werner, 9 lutego 2019, 09:27

Do sieci trafił 22-minutowy zapis rozgrywki z New World, czyli obiecującej gry MMORPG, nad którą pracuje zespół Amazon Game Studios.

Wyciekł gameplay z New World. Jak prezentuje się MMO od Amazonu?

Aquma, 5 października 2018, 09:48

W serwisie YouTube można obecnie zobaczyć dziewięciominutowy gameplay z zamkniętej bety New World – MMO od Amazon Game Studios. Materiał trafił do sieci w wyniku przecieku.