Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

SuperBot Entertainment: wyprodukowane gry

PlayStation All-Stars Battle Royale

PlayStation All-Stars Battle Royale (PS3)

Wydawcy gier SuperBot Entertainment

Wydawcy gier wyprodukowanych przez SuperBot Entertainment:


Sony Interactive Entertainment

Wiadomości dotyczące SuperBot Entertainment


Wieści ze świata (PlayStation All-Stars Battle Royale, Tekken X Street Fighter) 5/8/13

Sarge, 5 sierpnia 2013, 11:50

Dziś piszemy m.in. o dodatkach DLC do PlayStation All-Stars Battle Royale, procesie dewelopingu bijatyki Tekken X Street Fighter, a także otwarciu oddziału studia CD Projekt Red w Krakowie. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Dead Space 3, L.A. Noire, Bullet Run, Fuzzy Slaughter) 5/2/13

Sarge, 5 lutego 2013, 14:40

Dziś piszemy m.in. o popularności wersji demonstracyjnej Dead Space 3, filmie prezentującym wpadki aktorów wcielających się w bohaterów gry L.A. Noire, zamknięciu serwerów Bullet Run, a także kickstarterowej akcji gry Fuzzy Slaughter. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Zwolnienia u twórców PlayStation All-Stars Battle Royale

Olek, 27 stycznia 2013, 13:00

Około 20 pracowników studia SuperBot Entertainment pożegnało się z pracą. Amerykański oddział firmy Sony Computer Entertainment zapewnił jednak, że redukcja etatów nie wpłynie na najbliższe plany związane z dodatkami DLC do gry PlayStation All-Stars Battle Royale.

Wieści ze świata (Ghost Recon: Future Soldier, Deadfall Adventures) 18/1/13

Sarge, 18 stycznia 2013, 14:50

Dziś piszemy m.in. o dodatku DLC do gry Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier, zmianie tytułu polskiej produkcji The Adventurer na Deadfall Adventures, zamknięciu serwerów pecetowej wersji Halo 2, a także nowych postaciach do PlayStation All-Stars Battle Royale. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Ukończono prace nad grą PlayStation All-Stars Battle Royale. Główny boss ujawniony

Sarge, 9 listopada 2012, 09:35

Wszystko wskazuje na to, że gra PlayStation All-Stars Battle Royale ukaże się w Polsce zgodnie z planem, czyli 21 listopada. Twórcy ujawnili bowiem, że tytuł osiągnął status gold i został wysłany do tłoczni.

Wieści ze świata (PlayStation All-Stars Battle Royale, War of the Roses) 16/10/12

Sarge, 16 października 2012, 14:05

Dziś piszemy m.in. o beta testach PlayStation All-Stars Battle Royale oraz Transformers Universe, nadchodzącej zawartości do gry War of the Roses, aktualizacji interfejsu konsoli Xbox 360, a także nowym benchmarku polskiego zespołu Plastic Studios. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Pełna lista postaci w grze PlayStation All-Stars Battle Royale

Sarge, 1 października 2012, 11:45

Studio SuperBot Entertainment wprowadzi do gry PlayStation All-Stars Battle Royale dwadzieścia postaci znanych z popularnych serii dostępnych na konsolach z rodziny PlayStation. Właśnie ujawniono pełne zestawienie tych bohaterów.

Gwiazdorska obsada polskiej lokalizacji gry All-Stars Battle Royale

Aver, 13 września 2012, 16:06

Linda, Pazura, Kryszak i Boberek – oto część aktorów, jakich usłyszymy w polskiej wersji gry All-Stars Battle Royale, tworzonej przez studio Superbot Entertaiment na konsole PlayStation 3 i PlayStation Vita. Za rodzimą lokalizację odpowiada firma Sony Computer Entertainment Polska.

Podsumowanie konferencji firmy Sony

Aver, 14 sierpnia 2012, 23:59

Dokładnie o godzinie 20:10 zakończyła się nieco ponad godzinna konferencja firmy Sony. Japoński koncern skupił się głównie na PlayStation Vita. Sporo miejsca poświęcono usłudze PlayStation Mobile, a także tytułom wykorzystującym Wonderbook i Move.

Przesunięto datę premiery gry PlayStation All-Stars Battle Royale

Sarge, 14 sierpnia 2012, 09:55

Październikowy termin premiery gry PlayStation All-Stars Battle Royale nie zostanie dotrzymany. Twórcy zdecydowali się przesunąć debiut swojego dzieła na późniejszy okres, aby zdążyć z wprowadzeniem zmian zasugerowanych przez testerów wersji beta.

Wyciekły obrazki aren i postaci z PlayStation All-Stars Battle Royale

Hed, 29 lipca 2012, 20:59

Wyciekły informacje o arenach i postaciach z PlayStation All-Stars Battle Royale. Nowe obrazki sugerują, że w grze powalczymy w lokacjach inspirowanych między innymi grami inFamous, BioShock: Infinite i Twisted Metal.

PlayStation All-Stars Battle Royale – znamy datę premiery i szczegóły przedsprzedaży

Olek, 6 lipca 2012, 20:07

Na oficjalnym blogu PlayStation pojawiła się informacja dotycząca terminu premiery gry PlayStation All-Stars Battle Royale. Zręcznościowa bijatyka z udziałem Kratosa, Nathana Drake'a, pułkownika Radeca i innych postaci znanych użytkownikom konsol produkowanych przez koncern Sony, pojawi się w europejskich sklepach 24 października.

PlayStation All-Stars Battle Royale - Bogusław Linda powróci jako Kratos

Kono, 3 lipca 2012, 15:35

Firma Sony Computer Entertainment Polska poinformowała, że w grze PlayStation All-Stars Battle Royale w rolę Kratosa ponownie wcieli się Bogusław Linda.

Wieści ze świata (Grand Theft Auto V, Spec Ops: The Line, ArmA II: Army of Czech Republic) 5/6/12

Sarge, 5 czerwca 2012, 15:20

Dziś piszemy m.in. o dodatkach DLC do gier Spec Ops: The Line oraz ArmA II, zamkniętych beta testach DUST 514, terminie premiery Grand Theft Auto V, a także liście produkcji dostępnych w ramach akcji Summer of Arcade. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Konferencja Sony – Beyond (nowy projekt Quantic Dream), rozgrywka z The Last of Us, bitwy morskie w Assassin’s Creed III i inne

Hed, 5 czerwca 2012, 05:47

Na konferencji Sony pokazano Beyond, nowy projekt twórców Heavy Rain oraz pełnoprawną rozgrywkę z The Last of Us. To nie koniec atrakcji, bo koncern postarał się też o unikatowe ujęcia z gier Assassin’s Creed III, Far Cry 3 i God of War: Wstąpienie.